Wpis z mikrobloga

#codziennypierniczek

Mam wrażenie, że im bliżej świąt, tym będą tu mniej ciekawe wzory, a dzisiaj nawet nie nadrabiam zdjęciem ;) Obawiam się, że to, co najlepsze, jest już za nami. Dzisiaj małe kwadraty z koronkową kratką i cukrowymi kwiatkami, które po prostu chciałam zużyć. Wczoraj i dzisiaj stroiłam choinki (mam w domu aż trzy ;) taki ze mnie elf), dlatego w tle udekorowane gałązki jednej z nich.

#gotujzwykopem #pieczzwykopem #bojowkapiekarska #rekodzielo #chwalesie
AnaliaOdtylia - #codziennypierniczek

Mam wrażenie, że im bliżej świąt, tym będą tu...

źródło: comment_1671389560dfiwThcPiKrytiqq02Z44N.jpg

Pobierz
  • 15
@luk04330: Prawda, że nuda? A dzisiaj to już nawet zdjęcia nie zdążyłam zrobić, dopiero udało mi się wyjść z kuchni, bo tym razem piekłam inne ciastka na święta :)

@Sandrinia: tylko do pewnego momentu i ten moment już nastąpił :D

@klimatyzator: Ten komentarz to miód na moje serce. Ogromnie się cieszę, że dzięki moim wpisom ktoś ulepszył swój warsztat. Twoje pierniczki są naprawdę piękne i bardzo apetyczne. Cieszyłabym się
@luk04330: Przekładane ciastka kruche z cynamonem i skórką z mandarynki z nadzieniem kajmakowo-czekoladowym, cytrynowe ciastka ze szprycy, kakaowo-kardamonowe ciastka ze szprycy i amerykańskie (coś jak pieguski) z cukrem muscovado, skórką pomarańczową, cynamonem, kawałkami czekolady i żurawiną. A jutro od rana będę robić bezy.
@luk04330: Miało być wykwintnie, a tu coś się za mocno zjarało, tam zapomniałam dodać czegoś do ciasta no i o. Czasem tak bywa jak jest wszystkiego za dużo :) Ale bardzo dziękuję za słowa wsparcia, czuję się podbudowana :) Jutro z nowym zapałem wezmę się od rana do posprzątania epickiego pierdzielnika, który zrobiłam dzisiaj :D
@luk04330: Sęk w tym, że konsumentów na razie nie ma pod ręką :) No właśnie ja mam ten problem, że jestem perfekcjonistką. Do tego stopnia, że jak czasem mi coś wyjdzie nie do końca tak, jak zaplanowałam, albo ma jakieś mankamenty to wstydzę się to komuś pokazać, wolę schować/wyrzucić. Czasami ciężko się z tym żyje, bo wiele małych wesołych wpadek mnie strasznie deprymuje i czasami wpadam w panikę zamiast szukać rozwiązania
@AnaliaOdtylia:

Sęk w tym, że konsumentów na razie nie ma pod ręką :)

No to niestety będziesz tyrać sama. No nie przeskoczysz :)

Czasami ciężko się z tym żyje

No na pewno. To jest niestety cecha mająca zalety i wady. Najgorzej, że często Ty sama myślisz, że coś jest klapą a nikt poza Tobą nie widzi wad. Jakbyś pokazała komuś taką "wpadkę" to by zjadł z zachwytem a Tobie wydaje się,