Wpis z mikrobloga

@the-Fam: Na wiosnę planuję remont pokoju i wtedy zrobię dokładniejsze pomiary i pełniejszą adaptację pomieszczenia (teraz mam kilka ustrojów). Ze stereo jestem bardzo zadowolony, więc tu zmian sprzętowych nie planuję, ale chcę jeszcze kupić słuchawki ortodynamiczne.
@the-Fam: Jaki masz dokładnie tor?

Żeby było śmieszniej mój aktualny zestaw jakieś 7 lat temu był wyceniany na 17k~ zł, ja go kupiłem na olx za około 7k.
Gdy słuchałem aktualnego wcielania czyli odpowienika modelu Primare i KEF, to musiałbym ponownie zapłacić z 22k.
Słuchałem tej nowej genracji i ofc nie zagrala 3x lepiej tylko trochę inaczej. :) WIęc zdecydowanie nie szedłbym tą logiką.

Najcenniejsza rada ever, twój zestaw zagra tak
Na jakim etapie #audioboners #stereo jesteście? Ja w tej chwili mam wrażenie, że bez wydania kilkunastu tysięcy złotych, nie jestem w stanie poprawić swojego systemu w stopniu, jaki uznałbym za opłacalny. A znam przypadki, że ktoś taki, a nawet większy pieniądz wydał i był niezadowolony z nowego brzmienia.


@the-Fam: tak pomiędzy 20k a 30k.
ja na takim że zadowala mnie stosunek jakości do ceny rotela i klipscha ale najchętniej to wygrałbym w totka i kupił monobloki krella albo deVialet


@hero207: jakie Klipsche?
@Anakee: patrząc na specsy to wyglądają jak bezpośrednia kontynuacja rp82. to są serio spoko kolumny. Jedyne co to jak każde klipsche mają specyficzne soprany i średnicę ze względu na wszystkie metalowe kopułki. Za to bas jest dobrze kontrolowany a koncertowe poziomy głośności można uzyskać bez większych zniekształceń i to jest ich ewidentna zaleta.
@the-Fam: jestem na takim etapie, że wczoraj kupiłem swój pierwszy w życiu zestaw grający poważniejszy niż Unitra Wilga. Pewnie jest #!$%@?, pewnie niektórzy nie chcieli, by go wyjąć ze śmietnika ale im dłużej siedziałem na tagu, grupkach, forach tym mniej wiedziałem co kupić ale wiedziałem, że na pewno mnie na to nie stać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam znajomego, który wydał na sprzęt grający tyle ile na