Wpis z mikrobloga

Witsm, slawa. Po tych wyciagach do momentu ich usuniecia noe wiem,czy mam spozywac obiad w korycie,czy w innego typu podobnej okolicznosci,to oczywiscie bez obrazania procesow reinkarnacyjnych i pozytywnych osob w tych spektrach,pociagnieli z wyciagow i z wybiorczej czesci genetyki jednostek z deformacjami zwierzecymi genetyki plus z osob nazywanych granda. Zwykle to usuwalem,aktualnie sa blokowane alkohole i celowo,aby nie usunac swimstwa. Czesc osob nie zna mozliwosci genetyki,czyli aktualnoe niestety do spektrow cywilnych dopuszczono wiedze z genetyki i sprzety,czyli sprzet skanuje sfere sekwencji zasad i jednostka sporzadza wyciag np.z czesci swego dna,kwas dezoksyrybonukleinowy,zawiera informacje o strukturze fizycznej i nie tylko i podla jednostka sporzadza w oparciu o podane inf.przez sprzet wyciagi plis doklada np.z osoby z nowotworem lub inna ujemnoscia i sekwencje np.z nowotworem krtani. Pozdrawiam pozytywnych genetykow,jest mozliwe,ze Wojsko przyblokuje dostep sprzetow i mozliwosci czesci genetykom cywilnego typu i innym ujemnym,trudno wszystkich sprawdzic,dlatego nie mozna wykluczyc calosciowej blokady,pomimo,ze wiele osob jest pozytywnych.Przypominam siebie i zmiany po konstrukcjach sa glownie na sfere wewnetrznego typu,mam nadzieje,ze da sie to usunac,alkohol ,gdy jest dobry usuwal tego typu wprowadzenia. Czesc osob nie rozumie,kapka zdaje sobie sprawe i celowo ujemnie czynia,ze Rekomendacja z 1982 r.,nr 934 chroni przed tego typu konstrukcjami,czyli czyni gwarancje nietykalnosci dziedzictwa genetycznego i m.in.dlatego,ze naturalnie mamy podzial dla funkcjonpwania Ojczyzny,czyli roznice zawodowe i spektrow i wszyscy powinni posiadac naturalnego typu plaszczyzny genetyki,wyjatek stanowia sytuacje,gdy jednostka chce zmienic dana sekwencje genetyczna,wowczas konieczna jest zgoda,nastepuje wyjazd na klinike ,wybranie z katalogu i dostosowywanie terapeutyczne osoby,aby nie wystapil efekt w formie niedyspozycji borderline lub innego typu.
#narkotykizawszespoko
  • 1