Wpis z mikrobloga

Rzadko się tu udzielam, ale dziś chciałbym zabrać was w podróż kulinarną najwyższych lotów bez wychodzenia z domu.
Zacznę od tego, że z natury nie jestem wybredny i naprawdę rzadko narzekam w tego typu sytuacjach.

Wyobraźcie sobie sytuację. Sobota wieczór, kameralne spotkanie ze znajomymi, jest już chwila po północy i nadchodzi potężne gastro. Trzeba coś zjeść. Mimo, że to Kraków, późna godzina nie daje nam wielkiego wyboru (większość sensownych miejscówek już nie dowozi). Mieliśmy świadomość, że o tej porze nie zamówimy niczego z gwiazdką Michelin ale #!$%@? bez przesady. Nasze procesy myślowe były dość mocno ograniczone więc szybko wybraliśmy BOSS KEBAB. Po prawie 2h oczekiwania dotarła do nas ambrozja boża ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pomijając fakt, że w zamówieniu dosłownie nic się nie zgadzało to smak i wygląd kebaba zostawił wiele do życzenia.

Serdecznie nie polecam
Zapraszam do oceny ( ͡° ͜ʖ ͡°). Smacznego !!!!

PS Wystarczyło sprawdzić oceny na google bo to by wystarczyło aby uniknąć tej patologicznej degustacji.
#glovo #krakow #gownowpis #jedzzwykopem
respy - Rzadko się tu udzielam, ale dziś chciałbym zabrać was w podróż kulinarną najw...

źródło: comment_167135925893NOm6kztUWJCCVRANN1DH.jpg

Pobierz
  • 19
@monkiusz: Nie odważyłem się spróbować, #!$%@?ło od samego wejścia, ten naleśnik był tak mokry a jego zawartość to chyba sałatka jarzynowa z zeszłego roku w połowie przetrawiona i wyrzygana na talerzyk.
@respy: Boss kebab w Krk, to najgorsze ścierwo.
Poważnie, już bym wolał zjeść, same ziemniaki z solą.
Ja ostatnio sobie sam robię mięsko, przepis jak na mielone, tylko nie dodajesz jajek, zamiast tego jogurt naturalnu, albo mleko.
Formujesz kule, do zamrażalnika, wyciagasz, odcinasz tylko tyle ile potrzebujesz, resztę z powrotem.
Zawsze alternatywa jest na śmieci typu Boss kebab.
@respy: To jest nic, ja z dwa lata temu kupiłem na wynos w punkcie koło nowego kleparza, po przyjsciu do domu i odpakowaniu, znalazłem w mięsie kawałek jakby metalowego nitu od guzika.
Wysłałem to zdjęcie gosciowi na fb, dostałem wiadomość zwrotną od własciciela "ja nie mam możliwości pilnować wszystkich pracownikòw".
W ramach przeprosin zapraszam na darmowego kebaba, czaisz?
Szkoda, że nie otworzyłem tego na miejscu, ttlko w domu, bo
  • 0
@misiasio: Jak to nie widzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Pyszny kebab i to w dodatku XXL bo nas smaki naszły. W tym przypadku pan kucharz zapomniał o mięsie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@respy: Ej ja wiem. Wieczorem robili komuś wigilię i po wszystkim to co zostało poszło do wielkiej miski. Do rana wszystkie kebsy robili nabierając z tej miski chochlą i myk w pitę XD
@respy: Wygląda to jak wyrzygana jajecznica zmieciona z podłogi na wysuszony omlet.
Miałam zamawiać właśnie żarcie z glovo ale już mi przeszedł głód.