Wpis z mikrobloga

Czy do komfortowego wejścia w fabułę Wiedźmina 3 warto znać poprzednie części?

Chcę przejść wszystkie po kolei, ale jednak najbardziej ciągnie mnie do trójki, a że idzie przerwa świąteczna to może bym się dał pochłonąć (ʘʘ)
Tylko nie chcę sobie zepsuć fabuły i jeśli w trójce jest kontynuacja jakichś wątków z dwójki albo jedynki to jednak zrobię wszystkie po kolei

#wiedzmin #wiedzmin3
  • 19
  • Odpowiedz
@MLeko29: dobrze by było chociaż 2 skończyć, sam nigdy nie przeszedłem 1, a w trójce masz po drodze, które spotykałeś w poprzednich częściach i dobrze by było gdybyś wiedział kim byli w przeszłości. Dodaje dodatkowego smaczku i spojrzenia z innej strony.
  • Odpowiedz
@MLeko29: nie przeszkadza, możesz zacząć od trójki tym bardziej, że znasz książki ale w sumie warto znać przeszłość postaci z dwójki bo uwaga mały spoiler ale nie wpływający na grę, musisz podjąć kilka decyzji co do tego co zrobiłeś w dwójce
  • Odpowiedz
znam wszystkie


@MLeko29: to graj. Znajomość dwóch pierwszych części gry nie jest tak ważna w przypadku trójki jak znajomość książek. Pierwsze dwie części były na luźno związane z książkami. Tak jakby scenarzyści badali graczy na co mogą sobie pozwolić. Dopiero w trójce historia w pełni wróciła na książkowe tory.
  • Odpowiedz
@MLeko29: Jakby co, to CDP przygotował wprowadzenie do fabuły dla ludzi, którzy omijają 1 i 2, dużo więcej jest o W2, bo W1 ma niewiele powiazań z W3, a pewne wybory mogą być sprzeczne i nawet jeśli przerzucisz save'a z W1 do W2, a potem z W2 do W3, to ktoś kogo zabijesz w W1 będzie żył w W3. Jak czytałeś książki i obejrzysz sobie to wprowadzenie, to już będziesz
Jan_K - @MLeko29: Jakby co, to CDP przygotował wprowadzenie do fabuły dla ludzi, któr...
  • Odpowiedz