Wpis z mikrobloga

Potrzebuje urządzenia które przez np 2 dni będzie nagrywał napięcia na 3 fazach (zgłaszają nam że nasze urządzenia źle działają, a widzimy że mają zbyt niskie napięcia z modulacjami, chodzi o dowodzik że to energetyki wina a nie naszych urządzeń) mam budżet ok 1500zł oscyloskop w tej kasie znajdę, ale ma wejście na XY a pasowałoby jeszcze 3cie :/ widziałem na stronach urządzenia ale abo cena kosmos albo nie podana. Chciałbym mieć opcje kup teraz i fv na firmę :) z góry dzięki za pomoc
#elektryka #energetyka #elektronika #pomiary #pytanie

zdjęcie dla uwagi
MArcinnn96 - Potrzebuje urządzenia które przez np 2 dni będzie nagrywał napięcia na 3...

źródło: comment_1671301834mFR6YzYP16bbHBC59SQiQb.jpg

Pobierz
  • 16
@jtr76 jakby ktoś dał mi wykres z czegoś takiego, to bym go wyśmiał. Tego nawet sie nie da skalibrować.

@MArcinnn96 do 1500zł to faktycznie tak jak
@szczer napisał. Analiza doba 1000zł plus dojazd. Jakby co, jestem w posiadaniu Sonela PQM 710. I teraz o co chodzi. Jeśli faktycznie jest problem z siecią to przedstawia sie protokół wraz z certyfikatem wzorcowania. Bez tego można sobie te dokumentacje porządnie wsadzić prosto w dupe. To
@Zarzutkkake: sorka ale jakbym miał ludzi (moi pracownicy) którzy twierdzą że urządzenie które sprzedaje działa źle bo są napięcia złe (no trzeba je uchwycić nie będę miernika kamerą nagrywał 2 dni) nawet błędy pomiarowy 1-2v #!$%@? tam. wysyłam wykresik i widać, że napięcia są za niskie niż podane w parametrach technicznych i tyle. pisze po raz enty że to nie ma iść do sądu i nie potrzebuje legalizacji. Myślałem że dostane