Wpis z mikrobloga

@jytrikksflyklqcnfd: ech wykopki i te wasze wizje zmian reżimu ja osobiście w to nie wierzę bo przed mogilizacją w Rosji też gadali pseudoeksperci że się zbuntujo i będzie po reżimie a rzeczywistość jest taka że Putin se rządzi w najlepsze jakiś przeciwników co mu tam na początku skakali zamknął w kołchozach reszta się przestraszyła i co? I ruskie idą setkami dziennie na zmielenie w Bachmucie tak samo na Białorusi dostają
  • Odpowiedz
@the_good_guy: nie wiem jaki jest Twój lokalny WCR ale akcja się nazywa ćwiczenia rezerwistów zapisz się na to i na wiosnę będziesz mógł zabijać kacapów do woli już tam putek mobilizuje nowych specjalnie dla Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mial85: Ech wykopki i wasze wizje, ze nigdy nic sie nie zmienia. Wiesz, ze ludzie tak samo gadali w 1988 w Moskwie jak Ty teraz a niektorzy nawet do dzisiaj nie ogarneli ze juz nie ma zsrr z nami. Moze nie bedzie pospolitego ruszenia ale Rosja to nie jeden wladca wbrew pozorom tylko kilka grup wplywu, tak samo na Bialorusi i w rok, dwa spokojnie mozemy zobaczyc przewrot palacowy ale
  • Odpowiedz
@mial85: WRONG. Putin jedzie do Mińska co jest dość ciekawe, bo raczej bunkra nie opuszcza. Prawdopodobnie przyklepie to co Szojgu załatwił na swojej wizycie. Co to jest nie wiadomo, ale tak jak napisałem Putin się rusza. Czy wypowie wojnę Ukrainie? Oznaczało by to stan wojenny w całej Rosji oraz zaangażowanie Białorusi. Czy Białoruś ma czym walczyć? Nie za bardzo. Jednakże data tuż po Mundialu może podpowiedzieć, ze będzie to ważne
  • Odpowiedz
@jytrikksflyklqcnfd: ale te grupy wpływów o których mówisz dostają teraz ostro po dupsku UE zagarnia im wille majątki są na listach sankcyjnych w dodatku ich potężna rassija 9 czy ile miesięcy zajmuje Bachmut jeżeli oni do tej pory się nie obudzili się z matrixa i nie zrzucili Putina ze stołka to już tego nie zrobią gwarantuje Ci i to że Onet napisze 2957 artykuł o tym że oligarchowie maja dość
  • Odpowiedz
@Therionn: jak jedzie do Mińska to nie po to żeby zrobić jakąś frajerską ofensywę od północy bo to może zarządzić z bunkra jak całą resztę obecnych działań na Ukrainie ale teraz planuje skok na NATO i pewnie Baćka ma tak obsrane rajtuzy że musi osobiście jechać i mu wytłumaczyć dlaczego chce najechać na Polskę
  • Odpowiedz
@mial85: Nie planuje skoku na NATO, nie ma sił na takie dziania :) celem wciąż jest Ukraina :) w przypadku wypowiedzenia wojny Białoruś musi się zaangażować i tyle ;)
  • Odpowiedz
@mial85: Nie jestem przekonany, czy ruscy są w stanie poszerzyć front. Mobilki maja niska jakość a jak widać, broń zachodni robi robote. Obstawiam tutaj ze Putin przyjedzie obwieścić BY&RUS to jedność. Od kilku lat się starał o to i w końcu może mu się uda. Poza tym nie widać żadnych ucieczek dyplomatów.
  • Odpowiedz
@moniek9: wiesz on może oficjalnie przyjechać ogłosić jedność a w cztery oczy dogadają z Baćką kiedy i jak ma wjechać i to nie musi być 20 grudnia a na przykład w innym terminie po nowym roku na przykład czy coś
  • Odpowiedz