Wpis z mikrobloga

Nie wiem, jak ktokolwiek w Polsce może twierdzić, ze zima jest lepsza niz lato xD #!$%@? na dworze, grzać trzeba, nie idzie wyjść z domu w krótkich spodenkach, w parku nie pobiegasz,bno przecież to katastrofa xD tu, gdzie mieszkam, jeszcze nie ma AŻ takiej tragedii z zanieczyszczeniami, alepamiętam, jak kilka lat temu zimą poszedłem z psem na spacer i kolo dawnego szpitala przy janosika tak mnie skręciło od spalanych śmieci, ze prawie padlem na chodnik xD
#szczecin #ekologia #powietrze #srodowisko
  • 34
@gejuszmapkt: zima jest zajebista jak nie ma -30 i jest nasypane pol metra sniegu. Ludzie sami sprawiaja ze inni (w tym ja) nienawidza tej pory roku bo nie dosc ze zniszczone sa buty i samochody to jeszcze zwierzeta cierpia przez #!$%@? tony soli wszedzie. Dodac do tego palenie smierdzacym syfem w starych piecach i pyk wszyscy nienawidza zimy.

Mam problemy z oddychaniem przy takiej temperaturze i to idac xD nawet nie
@Shatter strasznie naciągane bo wystarczy wyjść na zewnątrz żeby zobaczyć że to nieprawda, a na lato w głównej mierze narzekają osoby co nie wychodzą z domu i nie mają klimy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gejuszmapkt: Zima jest zajebista bo nie ma komarów, kleszczy, zarośli więc można iść bez obaw do lasu, ubierasz czapeczke, polarek, kurteczkę i jest ci ciepło a nie żar lecący z nieba z którym nic nie można zrobić.

Powietrze zima nie jest gorącą zupą.

@SzycheU: kleszcze są nadal