Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy roborock ma możliwość ustawienia sprzątania konkretnego miejsca? Mam w jednym pomieszczeniu postawiony rower treningowy i robot się tam nie zmieści. Chciałbym po sprzątaniu przesunąć rower i dać znać robotowi, żeby tam przejechał. Zastanawiam się nad kupnem, ale pasuje mi to wiedzieć wcześniej
#roborock #xiaomi #robotsprzatajacy
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kibellos: @szakalq: rozumiem, że poprzednie mapowanie nie ma na to wpływu? Ten on sobie cały czas mapuje na nowo i za każdym razem sprawdza czy przeszkoda nadal stoi tam gdzie stala?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bomba4: zapamiętuje sobie mapę. Załóżmy że wczoraj sprzataleś i masz mapę. Dzisiaj wysypał ci się cukier w kuchni - zaznaczasz albo całe pomieszczenie, albo strefę i cyk
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kibellos: no, ale załóżmy, że mam krzesło. Przesune je, to on ogarnie to, że przesunąłem, a tam gdzie ono było wcześniej, to ma posprzątać. Bez ustawiania strefy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bomba4: no właśnie w sumie nie odpowiedziałem na twoje pytanie, wybacz. No widocznie sprawdza czy nadal stoi to krzesło czy cokolwiek innego. Sam czasem odsuwam fotel po sprzątaniu i puszczam strefowo żeby raz na jakiś czas posprzątać zebrany pod nim syf
@bomba4: musiałbyś zmapować bez roweru i wtedy jak rower tam jest to go ominie, jak zabierzesz rower i wyślesz tam robota to posprząta to miejsce. Postawiłem choinkę i teraz ją omija i ma zaznaczoną na mapie, jak zabiorę to będzie te miejsce sprzątał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bomba4: meble możesz przesuwać jak chcesz i robot to ogarnie za każdym razem. Najważniejsze, żeby mapa pomieszczeń była poprawna, w sensie ułożenia ścian.