Wpis z mikrobloga

@slepauliczka: jak już mnie przywołujesz to wytłumaczę ci - tiktok to nie jest prawdziwe życie - to śmieszne filmiki - normalni ludzie bez względu na wiek to rozumieją, tak samo użytkownicy tiktoka też to wiedzą, i to też widać w komentarzach.... a ty nie rozumiesz - przykre, ale zrozumiałe po tym co wypisujesz na wykopie.
Może zamiast żyć życiem innych - czy to byłych uczestników czy użytkowników wykopu... Warto żyć swoim
@slepauliczka: Haha - zauważyłem że świetnie się rozwijasz:
1. Żyjesz życiem byłych uczestników HP
2. Żyjesz życiem wykopków co komentowały HP
3. Żyjesz życiem tiktoków byłybh uczestników HP (gdzie nawet dla 5-latków to żart - na tym polega content rozrywkowy i tym różni się od świecenia tyłkiem/cyckami jak u innych)
4. Nowość - zaczynasz żyć życiem nieistniejących tiktoków które sobie wymyślasz - brawo i wow w jednym :)

PS: nie odpisuję
@wiem_gdzie_mieszkasz: moim zdaniem na tle innych to nie ale to nie jest meritum mojej wypowiedzi. Pisałem o dosyć niebezpiecznym odklejeniu użytkowniczki która żyje nie swoim życiem od woelu miesięcy z tego co widzę, czekam aż zacznie dokumentować rzeczy ze śmietnika czy nowe scenariusze tiktoków innych uczesników HP lub może dowiem się czegoś o sobie bo tym też się zajmuje to osoba. Wiele wskazuje że na jesień 2023 będzie w emisji kolejny
@slepauliczka: Używam przecinków, po prostu piszę logiczne zdania, które nie są na twój poziom w stylu "Ala ma kota.". Gdzie ci brakuje przecinków gdy pisałem: "Haha - zauważyłem że świetnie się rozwijasz:
1. Żyjesz życiem byłych uczestników HP
2. Żyjesz życiem wykopków co komentowały HP
3. Żyjesz życiem tiktoków byłybh uczestników HP (gdzie nawet dla 5-latków to żart - na tym polega content rozrywkowy i tym różni się od świecenia tyłkiem/cyckami