Wpis z mikrobloga

@KladzSie: będę dzisiaj im dosypywać, spokojnie, są regularnie dokarmiane. I te w karmniku i te pod karmnikiem.

Bażanty biedne się w zaspach już zapadają...
  • Odpowiedz
@moll: zazdro! U mnie dziś deszcz () Mam nadzieję, że olbrzymie połacie śniegu nie zdążą się stopić. Od wieczora znów mrozik ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@faramka: raczej już tak zostanie. Cały czas na minusie i tylko dosypuje więcej. Kroją się pierwsze białe śwoęta od lat. Aż trzymam kciuki, żeby się nie roztopiło!
  • Odpowiedz
@moll: nooo, ja właśnie nie pamiętam takiego śniegu w grudniu. Może kiedyś dawno temu i nieprawda. Jaram się, bo ten czas przedświąteczny jest taki fajny i zawsze brakowało tylko śniegu.
  • Odpowiedz
@faramka: od dobrych 6-7 lat już tak nie sypało. A tak będzie pięknie, bo i śnieg, i lampki w oknie w tym roku. Jak z pocztówki
  • Odpowiedz
@CandyToy: czego biedne? dostały pełno ziarna i nową kulę, przy okazji znalazłam spory kawałek starej, którą wyrwały z siatki (albo może to była sójka? pracowała nad tą kulką od kilku dni...)

są regularnie dokarmiane, czasem skórka od słoninki wleci, więc raczej mają dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz