Wpis z mikrobloga

@bohemot44: No chyba się leczy, dzisiaj się dowiem, jak jej się wyżalę ze wszystkiego co mnie gryzie :D

@Adam787: Myśli samobójcze, brak apetytu, brak jakichkolwiek chęci i motywacji do działania, napady paniki, ciągle czułem się tak jakbym miał się rozpłakać etc i parę innych - wtedy uznałem, że trzeba to leczyć ;)
  • Odpowiedz
@marysuistyczna: Nie polecam :P W ogóle depresja beznadziejna sprawa, wolałbym już chyba nogę złamać czy coś :p Btw. śniłaś mi się ostatnio, tzn nigdy Cię nie widziałem, ale śnił mi się mikroblog chyba :D

@Pompidoub: Właśnie nie pamiętam, 80 albo 100.
  • Odpowiedz
@marysuistyczna: Nie jestem pewien i to pewnie nie był CAŁY wydźwięk tego snu, ale kojarzę tylko, że każdemu chętnemu na mikro smarowałaś plecy kremem do opalania, chyba taki sposób na zdobycie atencji :D I pamiętam jeszcze, że się chciałem zgłosić, ale potem uznałem, że mnie nie znasz i mam za mało fejmu, więc tylko patrzyłem kto się zgłasza :P
  • Odpowiedz
@Luxik: no to jak Ci się trochę polepszy to daj znać :) Mi psycholog nigdy nie pomógł ale ja trochę inny przypadek :) Ach te ceny, chyba pójdę na psychologię, ogłoszę się na mikro - tu pełen przekrój problemów i będę bogata :D @marysuistyczna: jak mnie nachodzą takie myśli to sobie myślę "cholera, skoro nie chce mi się żyć i na niczym mi nie zależy to w sumie mogę żyć
  • Odpowiedz