Wpis z mikrobloga

Chciałbym wszystkich przestrzec przed zakupami produktów X-Kom z drugiej ręki. Gwarancja obowiązuje w trybie do bramy i się nie znamy. Zakupiłem telefon Xiaomi na portalu OLX. Telefon jest jeszcze na gwarancji. Oryginalny paragon X-KOM z salonu w Galerii Jurajskiej. Niestety telefon się popsuł. Szukałem telefonu zakupionego w X-KOM będąc przekonanym, że jest to gwarancja pewności i niezawodności. Niestety X-KOM stwierdził, że w zamówieniu nie widnieje ja tylko inna osoba i mogę się ubiegać tylko o gwarancję producenta. Odesłali telefon do serwisu autoryzowanego rzekomo przez producenta. Po licznych telefonach dowiedziałem się, że telefon jest w serwisie CINNO, chociaż oficjalna informacja ze strony X-KOM nakazuje odsyłać sprzęt do autoryzowanego serwisu jakim jest CCS. Telefonu nie mam do dziś choć reklamacja została zgłoszona 8 listopada. Reasumując: jeśli ktoś w napisze w ogłoszeniu, że sprzęt został zakupiony X-KOM to znaczy, że z ewentualnym problemem zostaniesz sam. Finalnie jeżeli nie kupiłeś bezpośrednio od X-KOM to jesteś klientem drugiej kategorii bez gwarancji. To się nazywa customer experience. Brawo X-KOM @x-kom !!!
#xkom #afera #reklamacja #telefon #marketing #obsluga #xiaomi
  • 4
@Rozczarowany_X-KOM: No i dobrze powiedzieli, możesz skorzystać z gwarancji, a z rękojmi może skorzystać ten, kto od nich bezpośrednio kupił telefon. Rękojmia też obowiązuje przy kupnie od osoby prywatnej, jeśli nie zastrzegła, że ją wyłącza, więc prawdopodobnie możesz reklamować ten telefon u sprzedającego z olx.