Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi czy w Niemczech działa jakaś mafia toaletowa?
Wszystkie kible czy to na dworcu,czy na autostradzie czy w metrze są płatne i obsługiwane przez tą samą firmę "Sanifair".Nawet na stacji benzynowej nie można się wysrać za darmo bo stoi kołowrotek i płać 1 euro.O co tu chodzi?
I o co chodzi z tymi kuponami 1 euro wyskakującymi z automatu jak zapłacę za kibel? Co mam z tym zrobić? W burgerkingu mogę tym zapłacić? Poza tym jak zapłaciłem 1 euro i dostałem kupon na 1 euro to miałem kibel za darmo???? FUCK LOGIC!
I dlaczego nie mogę wykorzystać tego kuponu na kolejne darmowe sranie?
#niemcy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@erni13: Najgorzej, kiedys bylem w Ludwigshafen (wiem, błąd) i w toalecie w galerii handlowej siedziała taka toaletowa Helga z miseczką na datki od srających, a ja nie mialem drobnych, po 25 latach zycia w Polsce po prostu nie moge sie przestawic na niemiecki tryb posiadania przy sobie gotówki - i tak się na mnie popatrzyła, że następnego dnia wróciłem i jej dwa euro wrzuciłem, w przeciwnym razie miałbym koszmary i
  • Odpowiedz
@pracze-odrzenskie: Najwiekszy bol w DE.
Wpadasz do kibla na ostatnia chwile.
Karty nie przyjmuja, w portfelu 50€ i drobne typu 1/2/5 centow, przy kasie kolejka na 10 osob. Jeden wyraz, dziesiec liter. #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Strahl: Za gówniarza latałem wypity po mieście i rzuciłem w Burger Kingu chudemu Murzynowi do kieszeni 10 ojro (większy błąd niż odwiedzenie Ludwigshafen bo byłem na ausbildungu)

Chłop był tak zachwycony tym datkiem, że kazał mi poczekać przed wyjściem, po czym #!$%@?ł z kuchni kilka randomowych burgerów, wrzucił do torby i mi ją podarował. Wspaniały był to człowiek

  • Odpowiedz
@Strahl: Właśnie-Srałem też w galerii na placu poczdamskim i na CAŁĄ galerię była jedna toaleta na ostatnim piętrze i też stała babcia,miseczka i niby dobrowolne 50 eurocentów datku.I każdy karnie wrzucał co by nie wyjść na prostaka.
  • Odpowiedz
@Woofinka: Te kible są ogólnie gut,sauber i warto wrzucić to jedno ojro,żeby zrzucić gruz jak człowiek.
W wielu były samoczyszczące się,obrotowe deski sedesowe.Spuszczasz wodę,a deska obraca się i czyści ją jakiś taki wałek.Tylko to jest dyskusyjne bo fragmentami jest nadal mokra i wałek jej dokładnie nie osusza.
Na dworcu też był kałboj-jak wychodziłeś z kabiny to on szybko wchodził i wycierał deskę sedesową szmatką dla kolejnego klienta.
No i kondomy mają w automatach w tych łazienkach.
Ale kartą też zapłacić można w niektórych miejscach za
  • Odpowiedz
@Bertoos: tak-stacje benzynowe,metro,wiele galerii handlowych.I lepiej,żebyś miał drobne i gotówkę-Niemcy preferują płatność gotówką.Chociaż bilet do katedry berlińskiej można kupić tylko kartą w automacie.

Automaty przyjmują bodaj 20,50 eurocentów,1 euro i 2 euro.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pracze-odrzenskie: masz niemowlaka z pieluchą i potrzebny Ci przewijak. W sumie chodziło mi o pomieszczenia z przewijakiem.

Nie ma żadnego pro tipa na te kubełki? Chyba nie mógłbym pogodzić się z myślą że za krótkie szczanko w galerii którą utrzymuje swoimi zakupami muszę dodatkowo dopłacać
  • Odpowiedz
@Bertoos: no jak jest kołowrotek to nie ma zmiłuj.No nie będziesz przy ludziach przeskakiwał przez bramkę jak jakiś niewychowany Czarnuch :-)

Nie widziałem w tych toaletach przewijaka.Może w toalecie dla kobiet są.Coś wykombinujesz-papieru jest pod dostatkiem,mydełko,suszareczka.

Jeżeli w galerii masz babcię to jest zwyczaj,że każdy wrzuca na talerzyk te 50 eurocentów,ale to jest chyba raczej dobrowolne.
  • Odpowiedz