Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, chciałbym zasięgnąć informacji w przedstawionej sytuacji:
Byłem na zwolnieniu lekarskim dwumiesięcznym z powodu zaburzeń lękowych. Zwolnienie lekarskie mam do dnia 18.12.22r. Czternastego grudnia (wczoraj) miałem komisję lekarską ZUS w której stwierdzono, że z dniem 14.12.22r jestem zdolny do pracy. Sytuacja wygląda następująco, że lekarz medycyny pracy nie chce dopuścić mnie do pracy, ponieważ nie mam zakończenia leczenia od lekarza prowadzącego (psychiatry). Psychiatra który mnie leczy na najbliższy termin jaki mogę się umówić to 22.12.22r, będąc w przychodni u lekarza medycyny pracy, spytałem trzech lekarzy rodzinnych czy wystawią mi takowe zaświadczenie, żaden się nie zgodził. Moje pytanie wygląda następująco, co mam w takiej sytuacji zrobić? Czy inny lekarz psychiatra może mi takowe zaświadczenie wystawić?
#medycyna #l4 #psychiatria

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639b21c38161f849f03763d8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 1
  • Odpowiedz
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania Przedzwoń do poradni w której leczy Twój lekarz prowadzący- być może wystarczy krotka teleporada z zaświadczeniem jednozdaniowym, przed terminem teleporady możesz dostarczyć kopie zaświadczenia zus jeśli takowe otrzymałeś.
  • Odpowiedz