Wpis z mikrobloga

Halo ludzie z handmade aka robotki ręczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) wzywam pomocy bo się narobiło u mnie kłopotów z pieniędzmi i #trochebieda bo przewaliłem trochę oszczędności na lewarze i na betach.

Z tego wszystkiego zapomniałem, że biorę udział w #wykopaka czas mam do piątku bo potem wyjeżdżam no i fajnie gdybym coś jednak dostał więc muszę coś wymyślić na szybko, jedyne co mi przychodzi do głowy teraz by uratować kogoś święta to zrobić coś od serca(koszt zgłoszenia niby 100zł ale bez przesady nie będę tyle wydawał komuś nieznajomemu, też mam swoje życie i nie mogę ostatnich pieniędzy na kogoś wydać).

No i mam plan zrobić kilka takich ludzików co myślicie?

#handmade #diy
OazaSpokojuu - Halo ludzie z handmade aka robotki ręczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) wzywam pomocy bo...

źródło: comment_1671120366hizc50Mqtpg0iEGDj9RmTz.jpg

Pobierz
  • 7
@OazaSpokojuu szczerze to nie chciałabym dostać czegoś, co ktoś sam zrobił, chyba że się zajebiście na tym zna i na co dzień np. tka dywany albo robi meble, taki kunszt doceniam, bo przynajmniej jest to praktyczne, ale jakieś hirigami czy inne gówno, to średnio, przecież to po chwili jest do wyrzucenia i tylko kurz zbiera

Edit. Żeby to miało wartość 100 zł, to musiałbyś takich ludzików zrobić z 5