Wpis z mikrobloga

Nie polecam usług haloDoctor (Medonet), a szczególnie od lekarza Dawida Luwańskiego. Brak profesjonalizmu, kupiłem ewizyte premium, żeby dowiedzieć się co mogę wziąć na silny ból gardła. Lekarz zadzwonił kilka minut po umówieniu wizyty mimo, że umówiłem ją na później, żeby spisać i przygotować informacje dla niego wraz ze zdjęciem gardła. Strasznie mu się śpieszyło, ja nie byłem przygotowany, więc powiedział że mi przepisze jakiś randomowy antybiotyk(Augmentin, ma słabe opinie) na ból gardła bez żadnych pytań o szczegóły. Nie wykorzystałem recepty, bo nie robię sobie śmietnika z organizmu. Po przepisaniu lekarz zakończył rozmowe, spytał czy coś jeszcze chce. Ja miałem jedno wielkie "yyy" w głowie bo paraliżują mnie trochę takie sytuacje. Nie miałem nic mu do powiedzenia, więc się rozłączył. Całość wizyty trwała minute i była to specjalna usługa "konsultacja premium" za 100zł. Po złożeniu reklamacji - lekarz się wypiera, że mógł cokolwiek zrobić lepiej. Totalna zlewka - odpowiedź na reklamacje to jedno zdanie z błędem do tego xd

Po wszystkim skorzystałem z lekarza od znanylekarz, gdzie dostałem pomoc na poziomie. U tamtego czułem się jakby rzucił we mnie receptą i powiedział elo.

#halodoctor #medonet #znanylekarz #lekarz #medycyna
  • 2