Wpis z mikrobloga

@seriwreck: Elon przestrzeganie regulaminu

Nadużycia/nękanie: niedozwolone jest angażowanie się w ukierunkowane nękanie innych osób ani nakłanianie kogokolwiek do takich działań. Obejmuje to wyrażanie pragnienia lub życzenia by ktoś doświadczył fizycznej krzywdy.


https://help.twitter.com/rules-and-policies/twitter-rules

Uporczywe nękanie to wielokrotne, powtarzające się prześladowanie, wyrażające się w podejmowaniu różnych naprzykrzających sięczynności, których celem jest udręczenie, utrapienie, dokuczenie lub niepokojenie pokrzywdzonego albo jego osoby najbliższej. Negatywny stosunek sprawcy do pokrzywdzonego wzmocniony jest dodatkowo właściwością jego zachowania, zawierającą
@CytrynowySorbet: oczywiście ja a nie stado tęczowych którzy od 1,5 miesiąca codziennie poświęcają masę czasu żeby przekonać publiczkę do tego że Musk jest odrobinę zły.... Tak, to ja mam ból dupy. Ja który interesowałem się jego spółkami od lat, nie wy którzy #!$%@? ten atak. Każdy doskonale widsi kto tu ma ból dupy żałosny przegrywów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PUBLICZNIE DOSTĘPNE INFORMACJE


@MrNeko: i coś tego? To nic nie zmieniq jełopie. Nadal to jest nękanie. Wieże, że macie spore ograniczenia intelektualne, ale to że używa się publicznie dostępnych informacji nie oznacza że nie można nimi nękać. Uroiles to sobie przegrywki z braku argumentów. Śmieszny macie skurcz zwieraczy. Jak panicznie pragniecie choć minimalnie go oczernic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
timechain - > PUBLICZNIE DOSTĘPNE INFORMACJE

@MrNeko: i coś tego? To nic nie zmien...

źródło: comment_1671057553eSzqVotF9mIE3K9TtRqjvc.jpg

Pobierz
@Voltix: Nie wiem co sobie uroiłeś, bo nie miałem cię na czarno. Dostałem powiadomienie... ale już wrzucam, tak jak resztę,. Wy do mnie ujadanie pojedynczo, ale jest was z 15 tęczowych i mnie ciągle wołacie na zmianę. #!$%@?...
tak tylko dodam hipokryto


@Voltix: jaki ty ciemny jesteś, to przechodzi ludzkie pojęcie. Ten wpis był do twojego kolegiz który w swoim odpisał mi i mnie zablokował żebym nie mógł się odezwać. Wyśmiałem go bo to żałosne co #!$%@?... Jaki #!$%@? hipokrytów? Poza tym ja nie czarnolistuje nikogo żeby nie mógł odpisać na mój komentarz w moim wpisie. Jakie to ciemne..... ()