Wpis z mikrobloga

@perfumowyswir generalnie płace stałą miesięczną kwotę za pokój, ale wciąż w umowie mam że czynsz może się zwiększyć jeśli zużyje więcej, natomiast nie ma nic o wzroście cen energii więc podejrzewam że po prostu januszowi rośnie rachunek za ogrzewanie i chce na to wpłynąć instalując czujniki i wysyłając smsy żebym se grzejnik skręcił, pytanie czy może coś takiego zrobić?
  • Odpowiedz
@essalysolu: okej, a co w przypadku jak mam zapis że mam obowiązek go wpuścić w mojej obecności po uprzednim ustaleniu terminu? nikt nic ze mną nie ustalał to jest pewne, info mam od współlokatorów więc i tak go nie wpuszczę bo to jakiś zwykły agent przylezie, ale ciekawi mnie jeszcze czy taki zapis nie koliduje jakkolwiek z przepisami prawa
  • Odpowiedz
ale wciąż w umowie mam że czynsz może się zwiększyć jeśli zużyje więcej


@Noix: co to znaczy więcej? Nie można naliczać opłat komuś, bo ktoś uważa, że coś jest większe od czegoś innego. Jeżeli chce u ciebie zamontować jakiś licznik i wg tego naliczać opłaty to musi to być urządzenie z legalizacją. Chiński badziew tego nie ma.
Tutaj pewnie problemem jest, że wynajmujesz pokój i reszta lokatorów tak jakby się
  • Odpowiedz