Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #pracbaza #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #zakopane
Pracuje jako programista, od 3 lat full zdalnie.
Zarabiam ok. 9000 zł netto do ręki.
To nie jakieś kokosy, sufit itp.

Od pół roku spotykam się z nową różową.
Dupa 10/10.

Mi się skończył najem i stwierdziliśmy, że przeprowadzimy się do zakopanego.
Dobrze wiemy jakiego typu jest to relacja.
Nie doszukujmy się miłości tutaj.
Bardziej seks koledzy.

No i ja sobie klikam w kąkiuter a ona się zatrudniła w karczmie, poprzednie jej stanowisko to sprzedawca w sinsay.
Teraz zarabia w karczmie na umowie zlecenie minimalną krajową.
Ale to jest małe piwo.

Bo z napiwków przynosi średnio 6 tys w miesiącu.

Do czego piję?
Do tego, że ja zapierdzielam umysłowo, nerwy, odpowiedzialność itp.
A lasce wystarczyła zmiana miejsca + to że jest ładna i wygadana.
I przy prostej pracy wyciąga moją pensję.
Wiem, że to się nie liczy jej do emerytury, kredytu itp.
No ale piniondz to piniondz.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6399dacd8161f849f037313d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 50
@GajowyKapota: standard, dlatego ja #!$%@? gastro więcej w tym syfie nie zamierzam pracować, bez kitu na budowie lżej jest, raz że mniej stresu i łeb nie siada, to nawet lżej niż na kuchni bo można się #!$%@? jak dobrze robota idzie
@AnonimoweMirkoWyznania: raz 6k napiwku a innym razem 2k.
Ciesz się że dobrze zarabia odciąża cię to mocno mimo wszystko. Łatwiej być z kimś kto ciągnie dobry hajs. Moja żona zarabia 5 razy mniej niż ja i tak trochę po #!$%@? bo pracuje ona znacznie więcej. Czy w ogóle warto to ciągnąć w takim razie?Niewiele wnosi do budżetu a wieczory weekendy po nocach siedzi często na szczęście zdalnie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Zanim zaczalem swoja przygode z IT pracowalem jako kelner na krakowskim rynku i pierwsza praca na helpdesku to byl potrojny zjazd zarobków. Jej wyglad czy charyzma moga pomagac ale taka pensja z tipów to norma w tej branzy. Ale coś za coś.
@AnonimoweMirkoWyznania: a ty myślisz, że praca kelnera jest prosta?

żeby takie pieniądze zarabiać to zakładam, że laska biega po restauracji przez 12h, z jedną przerwą, żeby sobie coś zjeść xd (sam pracowałem jako kelner)

do tego bawi mnie, że ludzie są zazdrośni o to, że komuś udało się coś osiągnąć przez ładną twarz, niektórzy mają umiejętności, talent, a niektórzy mają ładną buźkę i nic w życiu nie będą robić xd

życie
odpowiedzialność itp.


@AnonimoweMirkoWyznania:

Jaką masz odpowiedzialność? XDDDD

Jesteś najmniejszym trybikiem w maszynie, Twoja odpowiedzialność to ryzyko że dostaniesz wypowiedzenie albo w najgorszym wypadku dyscyplinarke jak coś srogo nawywijasz XDDD

Odpowiedzialność ma zarząd, rada nadzorcza, prokurenci.

Specjalista ma conajwyzej wodę z mózgu żeby zap****lał jak przykładny niewolnik.