Wpis z mikrobloga

Kurde Mirki, przed chwilą miałem rozmowę z dziewczyną o przeprowadzce do mnie. Jesteśmy ze sobą już ponad rok i jeszcze nigdy nie byłem u niej w mieszkaniu. Zawsze znajdowała wymówkę na to, żebyśmy spędzali czas u mnie. W końcu zaczęła mnie męczyć, żebyśmy zamieszkali razem, a wtedy ona powiedziała mi że ma 2 koty od 4 lat i psa od 7 lat. Powiedziałem że nie ma takiej opcji.
Oczywiście zdenerwowałem się w tym momencie bo nie wyobrażam sobie życia w mieszkaniu z tyloma zwierzakami. Od początku wspominała że lubi zwierzęta, a czasami znajdowałem na niej sierść, ale nie spodziewałem się że ma ich aż tyle. Skoro tak bardzo jej zależy na tych zwierzętach to mogła powiedzieć mi wcześniej, na co dzień unikam kobiet, które prowadzą własne zoo, a nie teraz oczekuje że przeniesiemy jej schronisko do mojego mieszkania :(

#zwiazki #zwierzeta #psy #koty
  • 6
@cotyotymwiesz: nie zaprasza bo mieszkanie pewnie wali czworonogami. Ja mam jednego kota i różowa ciągle wyciera i przeciera. A znam tez takich co 3psy w domu i wszędzie jakieś pachnidła bo wali jakby mysz nasrała w kącie