Wpis z mikrobloga

  • 0
@Blaszczykowski_Robert: Pod względem materialnym być może i masz racje. Ale stawiając się w sytuacji każdego z nich jednak czuć psychiczny ciężar, który trzeba znosić każdego dnia, oczywiście pomijam otwarte związki itd, odnoszę się do tradycyjnych związków małżeńskich
  • Odpowiedz
@venatorgay: Byłem w takiej samej sytuacji. Szukałem fajnegos milfa i poznałem. Było spotkanie fajny seks ale z perspektywy czasu uważam że źle zrobiłem. Dziś bym tego nie powtórzył z uwagi na to że miała męża a to co zrobiłem to #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@kokosik: Dlaczego przejmujesz się czyimś uczuciami w tym przypadku, a na przykład nie zawracasz sobie głowy dziećmi w hospicjum? Nie chodzi mi o atakowanie Cię, ale chce nakreślić sytuacje j poznać szerzej Twój punkt widzenia
  • Odpowiedz
@venatorgay: Pamiętaj że świat nie jest czarno biały. Ma odcienie. Jest kilka powodów dla których uważam że zrobiłem źle. Skąd wiesz że nie jest mi szkoda dzieci w hospicjum? Szkoda. Wbrew pozorom mam w sobie wiele empatii mimo że umiem walczyć o swoje.
  • Odpowiedz
Co byście zrobili w sytuacji, gdzie poznajecie milfa na portalu randkowym, który ma parcie na tarcie, ale okazuje się, ze ma męża ,,którego nie kocha”?


@venatorgay: Nigdy bym nie tknął lalki która ma faceta. Nigdy bym nie chciał żeby mnie coś takiego spotkało. I jeszcze jedna zasada... swojego szczęścia na cudzej krzywdzie nie zbudujesz... nawet jeśli wydaje ci się że tylko zaruchasz, to wierz lub nie, w dłuższej perspektywie takie
  • Odpowiedz