Wpis z mikrobloga

Mirki z #zwift i #rouvy - pomóżcie xD Właśnie spotkałem mojego sąsiada z dołu i powiedział że jakaś ciężka maszyneria chyba u mnie w mieszkaniu działa. Nigdy nie miałem fabryki w domu, ale pytam z ciekawości od kiedy te hałasy - jakieś 3 tygodnie... Kulki zaczynają się stykać... Powiedziałem żeby zobaczył czy za 5 minut będzie hałas. Poszedłem do domu, wsiadłem na rower na trenażerze i za chwile dzwonek do drzwi. Sąsiad zobaczył co powoduje hałas no i iks de. O dziwo u mnie prawie w ogóle trenażera nie słychać a u niego niskie tony wprawiają w rezonans filiżankę z herbatą xD

Jak najlepiej wygłuszyć trenażer, żeby żyć w zgodzie z sąsiadami? Do tej pory trenażer stał na dywanie. Mam jakąś matę fitness o grubości 1cm - takie puzzle z allegro. Czy to wystarczy czy jeszcze coś dokupić żeby nie niosło się po podłodze? Pacjent to trenażer InRide 300 z Decathlonu, na rowerze opona Vittoria Ziffiro Pro Training 23C

#szosa dla zasięgu...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ytong: @maciup88: @Poemat: poszedłem do sąsiada zaproponować że podłoże te maty puzzle przed dzisiejszym treningiem i ma mi napisać sms jak dalej będzie głośno. On ze swojej strony zaproponował żebym jeździł w innym pokoju bo w sumie siedzi tylko w salonie i tam głównie hałasuje. No i pojeździłem w innym pokoju z puzzlami i smsa nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@thevion: Widziałem że ludzie podkładają takie pompowane, niebieskie piłki do masażu żeby wygłuszyć i dodać efekt bujania. Kosztują niewiele więc można spróbować ;)
  • Odpowiedz