Wpis z mikrobloga

Gdybym był kurierem to nie wziąłbym tej czekolady. Bałbym się, że ktoś później oskarży mnie o kradzież. Natomiast kartka z miłym napisem dla kuriera zawsze w porządku :)
@BananowyKrol: no i chooy? w ten sposób zachęca innych, by również zrobili coś miłego. nie ma czegoś takiego jak bezinteresowna pomoc. wszystko musi się człowiekowi „opłacać”. czy to lajki na wykopie, czy to satysfakcja z rzucenia żebrakowi 2 zł dająca poczucie, ze jest się dobrym człowiekiem, bo pomaga się biednym. wszystko tak naprawdę robimy dla siebie. jedyny wyjątek może stanowi najbliższa rodzina, ale to mamy zakodowane w genach
Przyznaj, że jak tylko położyłeś te czekoladę to jedyna myśl jaka Ci przy tym towarzyszyła to 'zara wrzucę na wykop ale jestem fajny'


@BananowyKrol: gdzie tam, pierwsze co zrobił po zrobieniu zdjęcia to wyjął czekoladę i sam #!$%@?ł ;)
A u nas tradycyjnie jak co roku śmieciarze dostaną czteropak browarka. Myślicie, że pogardzą i wyrzucą bo będą się bali otrucia?
@pdpacek: gówno w papierku powinni co najwyżej dostać. Ostatnio zastałam otwarty karton i przegrzebaną zawartość, na szczęscie były to mało wartościowe pierdoły więc nic nie zginęło, następnie pomylona przesyłka, a wczoraj jakiś upośledzony kurier na chama wcisnął karton w za małą skrytkę i chyba 15 min się siłowałam żeby wyjąć. Tak jak od zawsze byłam zadowolona z ich usług tak na okres świąteczny chyba jakiś retardów zatrudniają