Wpis z mikrobloga

Bez kitu jednostrzałowiec Wolski będzie mi mówił że mam iść na ćwiczenia bo taki mój obowiązek jako mężczyzny. Typ zamiast zwyczajnie stulić pysk nadal brnie w swoją narrację. To naprawdę jest jedna z najzabawniejszych rzeczy które widziałem na wykopie.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 58
  • Odpowiedz
@Minieri: mnie bardziej śmieszy robienie z kogoś boga i mentora, by później chodzić z obolałą dupą ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdyby nikt nie wynosił go na ołtarze, to jego zdanie byłoby dzisiaj warte 5gr brutto.
  • Odpowiedz
@kazikonik: Zawsze możesz się odwołać i podać swoje powody. Ja na 100% jak dostanę wezwanie to się odwołam bo mam chorą matkę. Pójdę kiedy będę miał pewność że będzie miała opiekę. Ale to ja zdecyduję, nikt inny.
  • Odpowiedz
@Minieri a bartosiak stoi z boku i patrzy na eskalacje konfliktu xD gdzie się podziali obrońcy translatora z ulotek wojskowych? Było tu ich całkiem sporo
  • Odpowiedz
@kazikonik: Obowiązkowi służby wojskowej nie podlegają kobiety w ciąży oraz w okresie 6 miesięcy po porodzie, a także osoby:
1)
sprawujące opiekę nad dziećmi do lat 8;
2)
sprawujące opiekę nad:
a)
dziećmi od lat 8 do 18,
b)
osobami obłożnie chorymi,
  • Odpowiedz
@Minieri: Jeszcze jako ekspert od wojskowości opisujący wojnę w Ukrainie, gdzie widać jak na dłoni, ze poborowi to nic nie warte mięso armatnie i jest to marnowanie pieniędzy i zasobów ludzkich xD
  • Odpowiedz