Wpis z mikrobloga

Bez kitu jednostrzałowiec Wolski będzie mi mówił że mam iść na ćwiczenia bo taki mój obowiązek jako mężczyzny. Typ zamiast zwyczajnie stulić pysk nadal brnie w swoją narrację. To naprawdę jest jedna z najzabawniejszych rzeczy które widziałem na wykopie.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 58
  • Odpowiedz
@Minieri: A mnie ta cała sprawa bawi, bo jest idealnym podsumowaniem psychopatologii tej społeczności xD Wykopki uwielbiają toksyków dopóki mogą ich skierować na jakąś zewnętrzną ofiarę drwin, a taką na początku był Bartosiak. Kiedy wiatr zawieje inaczej i sami znajdą się na celowniku czują się tak rozbrajająco zdradzeni. No ale jak to tak? Nas? Bohaterów? Prądem? A taki ładny, wykopkowy, piwniczny się wydawał ten Wolski. :(
  • Odpowiedz
Panie @Minieri, tak jak szanuję za cały wkład i aktywność na #golgif, tak prośba serdeczna o tagowanie takich wpisów #wolski bo niektórzy mają już dość czytania o tym dzbanie, a jednak tag o obowiązkowych ćwiczeniach nieprzypadkowo na czarno nie jest.

Pozdrawiam serdecznie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bez kitu jednostrzałowiec Wolski będzie mi mówił że mam iść na ćwiczenia bo taki mój obowiązek jako mężczyzny. Typ zamiast zwyczajnie stulić pysk nadal brnie w swoją narrację. To naprawdę jest jedna z najzabawniejszych rzeczy które widziałem na wykopie.


@Minieri: bez kitu. takie jednostrzalowce jak wykopki nawoływały do article 5 bo oni #!$%@? placa podatki i mają prawo wysyłać żołnierzy na wojne? typy zamiast zwyczajnie stulic pyski brna w te swoją
  • Odpowiedz
to nie jest powrót do obowiązkowej służby, co masa wychodków i innych klaunów powiela. Jedynie 3000 osób bez służby wojskowej, będzie wezwanych na te ćwiczenia. Nie płacz


@technojezus: czyli jest to powrót do obowiązkowej służby dla 3000 osób. Zrób jeszcze jakiś fikołek, typu "wolność to niewola". xD

A te 3000 to Ty w ogóle skąd wziąłęś? Bo w przepisach to jest do 200 czy tam 250k. ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
czyli jest to powrót do obowiązkowej służby dla 3000 osób. Zrób jeszcze jakiś fikołek, typu "wolność to niewola". xD


@BennyLava: tak tak powrót, weź rozpes i #!$%@? baranka w ścianę

A te 3000 to Ty w ogóle skąd wziąłęś? Bo w przepisach to jest do 200 czy tam 250k


Ale czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Znowu pokazujesz, żeś klaun

Nawet 200 tysięcy osób po zasadniczej służnie wojskowej (czyli rezerwa) będzie
  • Odpowiedz
Ale czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Znowu pokazujesz, żeś klaun


@technojezus: a Ty potrafisz odpowiedzieć konstruktywnie, czy tylko się zesrać i obrzucać wyzwiskami?

Nawet 200 tysięcy osób po zasadniczej służnie wojskowej (czyli rezerwa) będzie powołana w 2023 i 3000 osób bez zasadniczej służby, ale znowu nie wszyscy, tylko konkretne zawody potrzebne w czasie konfliktu np. lekarze.


@technojezus: interesują mnie przepisy, a nie opowieści z mchu i paproci na konferencji
  • Odpowiedz
Idioci doczytajcie kto bedzie szedl na te cwiczenia zanim bedziecie sie spuszczac nad cala sytuacja ktora nie dotknie 90% chlopow w tym kraju
  • Odpowiedz