Wpis z mikrobloga

@Budo: Mnie Np irytuje kiedy dzwonię do przychodni aby umówić się na wizytę a tam maszyna radzi aby użyć Dr IQ app aby tam dostać online konsultacje, rozłączam sie whchodze do apki aby sie dowiedzieć ze e konsultacji nie robią :-D tak samo doradzono mi aby umawiać sie za pomocą Patient Access - zarejstrowałem sie, wziąłem jakiś specjalny numer z przychodni aby sie dowiedzieć ze akurat moja przychodnia nie używa tego
  • Odpowiedz
wygląda na panikę rodziców o każdy głupi symptom grypopodobny i system nie wytrzymał


@xxx22: no tak, ale brutalnie mówiąc gówno mnie to obchodzi. Każdy powinien mieć równy dostęp ¯\_(ツ)_/¯

@DrGreen_2 dokładnie, zdarzają się takie absurdy. Też mnie to wkurza.
  • Odpowiedz
@Budo: Media zrobiły panikę i nagle wszyscy dostali biegunki przez zakażenia paciorkowcem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Tymczasem NHS proponuje leczenie potencjalnych zakażeń bakteryjnych paracetamolem. A ewentualne e-wizyta przecież i tak nic nie zmieni bez wymazu nic nie da.

A tak poza tym, u mojego poprzedniego GP, za każdym razem słyszałem, że jest
groman43 - @Budo: Media zrobiły panikę i nagle wszyscy dostali biegunki przez zakażen...

źródło: comment_1670964927YAHQ9CAWutqEoTUAWpP3ZC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Budo: fakt cala usluga GP to jest kpina od jakiegoś czasu. Jeszcze ten system bookowania wizyt telefonicznie to tez dramat. Zamiast brukowanie online na sloty zrobic to trzeba 30 min siedzieć nad sluchawka zeby sie umówić.
  • Odpowiedz
@Malyburtownik: mi dobrze działał zawsze e-consult, bo nie miałem nigdy problemu z używaniem tej usługi i działało ok. Ale teraz potrzebuję znowu e-consult i wyłączyli, no kurna co następne? Sam się będę miał diagnozować?
  • Odpowiedz
Ekonsult jest spoko oile dostniesz odpowiedź u żony to loteria. Akat bylem ostatnio w mojej przychdni (Liverpool) wizyte miala żona. I czekam w poczekalni i slysze jak dzwonia te telefony stacjonarne jak sa w biurze tylko na najmniejszej możliwej głośności. I sobie dzownia przez dobre 5 min a 3 kobiety na recepcji... Panstowka Panie panstowowka...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Budo: fajnie ze przychodnie budują, tylko skąd lekarzy nabiorą ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie to i tak zazdro u nas przychodni są 3 czyli tyle ile gdzies 20k ludzi temu, a za kilka lat ma dojsc jeszcze wiecej
  • Odpowiedz
@adriano30: lekarze, pielęgniarki, farmaceuci się znajdą. Mieszkam w miejscu, gdzie ludzie chcą mieszkać i przyjeżdżać, więc pewnie nie będzie problemu.
  • Odpowiedz
@DrGreen_2: mam to samo xD co za #!$%@?, mam miec apke, patient access a na koncu i tak musze czekac na sluchawce bo nic nie dziala z powodu covid, z powodu cos tam... Chyba to nie ta sama przychodnia, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@YouCanCallMeBillieGates: możesz się śmiać, ale pracowałem w szpitalu, mam wielu znajomych po szpitalach i kiedykolwiek sam potrzebowałem pomocy, to było ok. Wiadomo, że są lepsze i gorsze placóki i przypadki, ale ogólnie moje doświadczenia były dobre. Za to zauważyłem, że Polacy często nie ogarniają i nie potrafią rozmawiać ze służbą zdrowia żeby dostać co się należy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz