Wpis z mikrobloga

@Budo: Mnie Np irytuje kiedy dzwonię do przychodni aby umówić się na wizytę a tam maszyna radzi aby użyć Dr IQ app aby tam dostać online konsultacje, rozłączam sie whchodze do apki aby sie dowiedzieć ze e konsultacji nie robią :-D tak samo doradzono mi aby umawiać sie za pomocą Patient Access - zarejstrowałem sie, wziąłem jakiś specjalny numer z przychodni aby sie dowiedzieć ze akurat moja przychodnia nie używa tego
@Budo: Media zrobiły panikę i nagle wszyscy dostali biegunki przez zakażenia paciorkowcem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Tymczasem NHS proponuje leczenie potencjalnych zakażeń bakteryjnych paracetamolem. A ewentualne e-wizyta przecież i tak nic nie zmieni bez wymazu nic nie da.

A tak poza tym, u mojego poprzedniego GP, za każdym razem słyszałem, że jest
Pobierz groman43 - @Budo: Media zrobiły panikę i nagle wszyscy dostali biegunki przez zakażen...
źródło: comment_1670964927YAHQ9CAWutqEoTUAWpP3ZC.jpg
@Malyburtownik: mi dobrze działał zawsze e-consult, bo nie miałem nigdy problemu z używaniem tej usługi i działało ok. Ale teraz potrzebuję znowu e-consult i wyłączyli, no kurna co następne? Sam się będę miał diagnozować?
Ekonsult jest spoko oile dostniesz odpowiedź u żony to loteria. Akat bylem ostatnio w mojej przychdni (Liverpool) wizyte miala żona. I czekam w poczekalni i slysze jak dzwonia te telefony stacjonarne jak sa w biurze tylko na najmniejszej możliwej głośności. I sobie dzownia przez dobre 5 min a 3 kobiety na recepcji... Panstowka Panie panstowowka...
@DrGreen_2: mam to samo xD co za #!$%@?, mam miec apke, patient access a na koncu i tak musze czekac na sluchawce bo nic nie dziala z powodu covid, z powodu cos tam... Chyba to nie ta sama przychodnia, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@YouCanCallMeBillieGates: możesz się śmiać, ale pracowałem w szpitalu, mam wielu znajomych po szpitalach i kiedykolwiek sam potrzebowałem pomocy, to było ok. Wiadomo, że są lepsze i gorsze placóki i przypadki, ale ogólnie moje doświadczenia były dobre. Za to zauważyłem, że Polacy często nie ogarniają i nie potrafią rozmawiać ze służbą zdrowia żeby dostać co się należy ( ͡° ͜ʖ ͡°)