Wpis z mikrobloga

Chciałbym się zapytać osób ogarniających temat słuchawek przy zakupie czegoś nowego. Ostatnie słuchawki jakie używałem razem z telefonem (iPhone) mi się rozleciały, były to jakieś Sony które służyły latami ale padły.

Jako ze ostatnio trochę przybyło mi gotówki to chciałbym kupić coś lepszego. W pierwszej kolejności na myśl mi przyszły te od Apple AirPods Pro a później AirPods 3rd gen.

I tutaj pytanie czy jest jakaś większa różnica pomiędzy tymi dwoma modelami? Zależy mi tylko na dobrym brzmieniu żeby słuchać muzyki bo i tak mało dzwonie i zazwyczaj krótko.

Druga sprawa to czy są jakieś lepsze alternatywy w podobnej cenie? Coś jak Beats-y zależy mi żeby dobrze grały z podbiciem bassu i były dokanałowe, mogą być na kablu.

Ktoś coś mógłby doradzić w tej kwestii?

#apple #airpods #ios #muzyka #sluchawki #smartfon #pytanie
  • 6
@psposki: @Nie_znany: dlatego chciałem zapytać czy w praktyce duża różnica? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo ceny są z dupy a widziałem w cenie tych 3rd gen Beats ale dokanałowe i teraz nie wiem jakie warto.
@FeyNiX: ze wszystkich wymienionych miałem w rękach tylko pro, poza tym, że musiałem od razu wymienić na nowe bo były problemy z ANC (rattle gate chyba się to nazywa) to złego słowa powiedzieć nie mogę, dają radę.