Wpis z mikrobloga

@Wirtuoz: ale jakoś konkretnie czego szukasz? Czegoś podobnego tylko mniej znanego? Czy zupełnie innej stylistyki, jeśli tak to jakiej konkretnie? Bo rap jest tak rozległy brzmieniowo dziś, że nie wiem czego możesz oczekiwać
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: właściwie to jestem otwarty na wszystko, lubię odkrywać nowe style. Z takich, których jeszcze lubiłem słuchać to np kid cudi, lil peep, takeoff, ScHoolboy, Asap rocky, fka twigs (bardzo lubię), future, young thug
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: Saba(Care For Me na początek), Lil Baby(tejp z Durkiem na początek może być), NBA Youngboy(Sincerely, Kentrell na początek), JID(tegoroczny album na początek), Lupe Fiasco(jak nie znasz to pierwsze dwa albumy, potem Tetsuo & Youth, Drogas WAVE a potem tegoroczny album)
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: To co wymienił szejdi plus Mick Jenkins, Brockhampton (trylogia Saturation, 3 najlepsza) Freddie Gibbs (Pinata i Alfredo) Quando Rondo (chłop ma talent ale jest blackballowany przez sytuację z King Vonem)
No i początki drillu, Chief Keef, czy nieżyjący już LA Capone, EDAI, FBG Duck, king Von- tu polecam ale jestem w to wkręcony bo życie tych chłopaków to jest materiał na oscarowy dramat.
  • Odpowiedz