Wpis z mikrobloga

Twoje poglądy gospodarcze są bardziej wolnościowe niż poglądy 71,81% innych internautów biorących udział w głosowaniu

A później się dziwią, że poparcie dla Korwina zawsze oscyluje w granicach błędu statystycznego skoro dla mnie oni w wielu dziedzinach są zbyt liberalni :) Polecam wypełnienie tego kalkulatora gospodarczo-politycznego . Szkoda tylko, że odpowiedzi RP nie ma. Wynik jaki mi wyszedł to zgodność PJN -44 % PO-28 % PiS-20 % PSL-20 % NPJKM-20 % SLD-4 %. Aha od teraz możecie mi mówić ordoliberał. Jeszcze jedno dzisiaj w Wydarzeniach Polsatu mówili ile będzie kosztować spełnienie obietnic wyborczych 5-ciu partii mających największe szanse na wejście do sejmu. Najwięcej SLD - 20 mld zł najmniej PO - 4 mld zł i RP - 3 mld zł. Ciekawe ile na minusie(czyli zysku dla budżetu) byłoby przy spełnieniu obietnic NPJKM ;)
  • 14
@5th:

Wyniki ankiety wskazują, że twoje poglądy gospodarcze to:

Neoliberalizm

Twoje poglądy gospodarcze są bardziej wolnościowe niż poglądy 76,35% innych internautów biorących udział w głosowaniu.

Twoje odpowiedzi wskazują, że ideą, do której jest ci najbliżej, jest neoliberalizm. Odrzucasz wszelkie pomysły keynesowskie. Sprzeciwiasz się bezsensownemu trwonieniu pieniędzy. Pompowanie pieniędzy w gospodarkę w czasie kryzysu nie ma sensu. Trzeba ciąć wydatki państwa! To pogląd, z którym zgadzasz się podobnie jak neoliberałowie. Własność prywatna
fajna zabawa, ale pytania zbyt wybiórcze i cholerka trochę się załamałem, bo wyszło mi PO :/ W sumie ich program z przed kilku lat był mi bliski ale g. z niego zostało.

PO 44 %

PJN 44 %

SLD 28 % A to co tutaj robi?

NPJKM 24 %

PSL 20 %

PiS 12 %
@5th: Pytania czasami zbyt ogólnikowe, albo odpowiedzi zbyt rozstrzelone. Tam gdzie nie bylo idealnie pasującej odpowiedzi wybieralem tę bardziej na lewo, więc naprawdę jestem kawalek na prawo od wyniku:

Twoje poglądy gospodarcze są bardziej wolnościowe niż poglądy 42,16% innych internautów biorących udział w głosowaniu.

PO 52 %

PJN 36 %

PSL 32 %

PiS 28 %

SLD 24 %

NPJKM 12 %
@Ryu: Twoje poglądy gospodarcze są bardziej wolnościowe niż poglądy 42,16% innych internautów biorących udział w głosowaniu

Nie gadam z Tobą :P a tak na serio to wyszło ci, ze kim jesteś? Centrum?
Twoje poglądy gospodarcze są bardziej wolnościowe niż poglądy 90,98% innych internautów biorących udział w głosowaniu.

Libertarianizm.

NPJKM 80

PJN 16

PO 8

PiS 4

SLD 0

PSL 0
Twoje poglądy gospodarcze są bardziej wolnościowe niż poglądy 78,83% innych internautów biorących udział w głosowaniu.

Wyniki ankiety wskazują, że twoje poglądy gospodarcze to:

Neoliberalizm

Twoje poglądy gospodarcze najbardziej zbliżone są do poglądów:

Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke

PROCENT ZGODNOŚCI TWOICH ODPOWIEDZI Z ODPOWIEDZIAMI PARTII POLITYCZNYCH:

NPJKM 52 %

PJN 40 %

PO 24 %

PiS 20 %

SLD 16 %

PSL 16 %