Wpis z mikrobloga

Klaus Schwab to widzę Soros, Fauci, czarna Wołga i stonka amerykańska z turbodoładowaniem, nowy chochoł ludowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zabawne, że zamiast wymagać od siebie ciągłego poszerzania wiedzy o świecie, zbierania informacji od różnych wyważonych ludzi mądrzejszych od siebie i pokory do braku możliwości poznania najwyższej prawdy absolutu, prawactwo cyklicznie nabija na pal nową wiedźmę wygrzebaną z haszczy.

Musi ona koniecznie być jednym skonsolidowanym źródłem zła wszelakiego, Antychrystem, najlepiej pociągającym za sznurki i sterującym każdym od prezydenta USA po sołtysa podlaskiej wsi. Bo tak łatwiej, zamiast obarczać konkretnych winowajców, np. skąpe korporacje, śmiercionośnych tyranów (Putin, Xi), nieudolnych polityków, lepiej wszystko zepchnąć na SZWABA, jeszcze brzmi jak to określenie na Niemca, wiec serce chłopskiego młota bije dwa razy szybciej!!!!

To jest to otwarcie oczu wykopki z głównej srajace memami i bonmotami o WEF i Schwabie na byle syf? Dziwnym trafem wasi idole nigdy nie mówią złego słowa o zagrożeniu putinizmem czy lobbystach republikańskich umacniających patologiczny system korporacjonizmu w USA ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niektóre Schwabocele nawet wprost sugerują, że Putin walczy z globalizmem i agenda 2030, a zgnily zachod dlatego z nim walczy, o patrzcie premier Finlandii ściska dłoń Szwaba!!! xD Bądźcie chociaż bardziej spójni jak wasi idole z Twittera, ten tutaj niżej pokazał po prostu jak wysublimowany i wyrafinowany jest spin o SCHWABIE SZATANIE, naukowy, wyważony i intelektualnie dopracowany jak układ napędowy zdenazyfikowanej Łady w 2022 roki

#bekazprawakow #bekazszurow #bekazkonfederacji #wef #agenda2030 #szury #neuropa #twitter #4konserwy #pies #teoriespiskowe #takaprawda #ekonomia #klausschwab
KazachzAlmaty - Klaus Schwab to widzę Soros, Fauci, czarna Wołga i stonka amerykańska...

źródło: comment_1670925251hj3tYH6qy1SlF0ZTGOBqso.jpg

Pobierz
  • 17
@Kazach_z_Almaty: Wiesz, ujmę to tak - jeżeli człowiek widzi że jak wcześniej circle-jerk w którym się znajdował całe zło tego świata przypisywał Sorosowi, potem nagle wszyscy o nim zapominają i równie nagle za całe zło tego świata odpowiada Schwab, człowiek o którym w życiu nie słyszeli, to nawet jednokomórkowce składające się na takie circle-jerki powinny mieć dość mocy obliczeniowej by zauważyć że coś tutaj nie gra.

No ale teoria teorią, praktyka
@Kazach_z_Almaty: Konserwatyści są jak takie dzieci co tuptają nóżkami bo nie chcą łyżeczki z jedzeniem, które podaję im mama, a mamusia tak czy się wepchnie prędzej czy później tą łyżeczkę do mordy i dzieciak przestanie płakać bo ma zapchany brzuszek. Dawniej ci ludzie też krytykowali elektryfikację i uważali, że kanalizacja jest niepotrzebna bo to żydowski spisek, a jak już się zrobiło to sami korzystają i są z tego zadowoleni.
@Kazach_z_Almaty: Ciekawe, że mitologiczny wróg Soros tak dobrze przyjął się na Węgrzech, a u nas mimo że długo był wtłaczany nie umiał aż tak odpalić, dopóki nie wszedł Klaus Schwab.

Soros - NWO, imigranci, poprawność polityczna, rozbijanie rodzin (LGBT), kontrola populacji przez media. Schwab - NWO, niewola dietetyczna i komunikacyjna, kontrola populacji przez AI/czipy, dowód na to, że szury miały rację.
Najbardziej mnie chyba bawi że tak jak nie wiedziałem kompletnie kim jest jakiś tam Soros tak dalej w sumie nie wiem kim jest Klaus Szwab, a regularnie się dowiaduje że to mój pracodawca albo coś. Z Billem Gejtsem było przynajmniej zabawnie bo każdy wiedział kto to.


@Kozajsza: No właśnie ja też czasami się zastanawiam dla kogo pracuję docelowo. Dla:
-żydów,
-loży masońskiej,
-bankierów,
-służb specjalnych,
-Sorosa,
-Rotczajldów/Rokefelerów,
-przemysłu zbrojeniowego?
Kto rządzi
I bardzo dobrze. Obecne przepisy są martwe, podatek od kundla malo kto płaci, sprząta po nich jeszcze mniej. Skutkiem tego mamy tu prawie druga Azję, szczególnie widoczna duża ilość psów po dłuższym pobycie na zachodzie.
@Kazach_z_Almaty: ale może to jest rozwiązanie. O ile koty czy gryzonie, ptaki nawet pająki ok o tyle psy mają #!$%@?. Albo taki zamknięty w mieszkaniu cały dzień sam, albo znudzi się bo na spacery trzeba chodzić i wyjechać bezproblemowo nie można. Na wsiach do dziś widzę mokry chleb w formie do pieczenia rzucany psom. No ludzie kichani, jakaś odpowiedzialność powinna być, a nie pseudo hodowlę, bo dziecko sobie życzy skrzyżowane 2