Wpis z mikrobloga

jak to dobrze, że identyfikuje się jako kobieta


@s---k: W Polsce liczy się jakich Twoich zaimków używa ochroniarz

czy TYLKO DLA PANÓW również są?


@antek_akrobata: Są, ale dla niepoznaki nazywają się "obowiązkowe ćwiczenia wojskowe"
  • Odpowiedz
  • 11
@matluck no wściekłabym się jakbym miała możliwość skorzystać z sauny tylko 3 dni z 7. Albo w sumie z czegokolwiek. Może da się to zgłosić gdzieś? Rzecznik praw konsumenta? Coś tam do spraw równości?
  • Odpowiedz
@bananke: Kobiety mają takie same prawo do korzystania z sauny w komfortowych warunkach co mężczyźni, więc stwarza im się możliwość używania jej bez narażania się na kontakt z potencjalnymi opresorami. Gdyby jakiś rzecznik próbował to zmienić to odbierałby to prawo kobietom, które się wstydzą, albo czują molestowane obecnością mężczyzn. Tak aktualnie postrzega się równość.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@matluck: ostatnio jak byłem w Suntago to były sesje saunowe (pokaz saunowy) dla pań w niektórych godzinach, ale to było tylko w jednej sali i jednocześnie odbywał się w tym samym czasie drugi pokaz w innej sali dla wszystkich. Możnaby się przyczepić, że nie było seansu tylko dla mężczyzn, ale ogólnie z RiGCzem
  • Odpowiedz
@matluck: powiem wprost- jestem facetem. I jestem #!$%@? zażenowany jak się niektóre #!$%@? dzbany o tej samej płci co ja zachowują gdy widzą kobietę na saunie.

Szczerze? To wina #!$%@? facetów, że są wejścia tylko dla kobiet.
  • Odpowiedz
@matluck: powiem wprost- jestem facetem. I jestem #!$%@? zażenowany jak się niektóre #!$%@? dzbany o tej samej płci co ja zachowują gdy widzą kobietę na saunie.


Szczerze? To wina #!$%@? facetów, że są wejścia tylko dla kobiet.

@Kambiodolor2137 czyli jak się zachowują
  • Odpowiedz
Szczerze? To wina #!$%@? facetów, że są wejścia tylko dla kobiet.


@Kambiodolor2137: Na wykopie i tak jest syndrom wyparcia, że to wcale nie z powodu zwierzęcych zachowań facetów, tylko szmaty są opresyjne i szkalują dobrych chłopaków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bagiezta88: To samo zauważyłem xD Top topów to gościu, który Randala zjadł razem ze wszystkimi burgerami, do tego ręcznik 30x50cm założony na kark.
I tak dumnie na zewnątrz stoi xD
Widok nie do od zobaczenia.

W Poznaniu spoko jest, dużo mniej takich zachowań, mniej ludzi, ceremonię świetne, ogólnie się bardziej przekonałem na teraz do ich saun. Minus to sposób rozliczania multisporta.
  • Odpowiedz