Wpis z mikrobloga

ruscy to debile czy ja tu czegos nie rozumiem? Caly czas wala w cele cywilne, rozwalaja miasta, ktore chca docelowo przejac. Wydaja mase kasy na armie, uzupelnianie strat itp. Mobilizacja obniza morale w panstwie, generuje koszta a o jakichs wielkich sukcesach dalej sie nie slyszy. Moje pytanie to po c--j im to wszystko? Nawet jak za 5 lat przejma te gruzy to i tak beda musieli wpompowac mase kasy zeby to odbudowac. Tylko mi sie wydaje ze lepiej bylo juz trzymac ten D----s, Lugansk (dwa bardzo rozwiniete przemyslowo regiony) i Krym (wiadomo, tez oplacalna miejscowka) i sobie je powoli doic niz teraz w--------c mase kasy na zabawe w wojne i jeszcze dostawac w dupe? Co ruski ma w glowie? #rosja #ukraina #wojna
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moje pytanie to po c--j im to wszystko?


@HIMARS: Ropa, gaz, czarnoziemy, lit, no i ropa. I gazociągi. Do tego miasta niepotrzebne.

Nawet jak za 5 lat przejma te gruzy to i tak beda musieli wpompowac mase kasy zeby to
  • Odpowiedz
@HIMARS: nie, nie ma w tym logiki. Są największym państwem świata, które jest jeszcze bardzo nie zagospodarowane, ale i tak chcą podbijać nowe ziemie, mimo że taki Iwan nic z tego nie ma. W jednym odcinku debaty piwnicznej nasz kochany zbrodniarz wojenny twierdził że Białoruś też będzie musiała zostać anekstowana, mimo że Białoruś nie prowadzi żadnych wrogich działań a ich społeczeństwo nie jest antyrosyjskie
  • Odpowiedz
Caly czas wala w cele cywilne, rozwalaja miasta, ktore chca docelowo przejac.


@HIMARS: To akurat proste - Spójrz się na jakieś, jakiekolwiek miasto w Rosji - Oni nie tyle niszczą miasta, co je "terraformują" do tego, co znają
  • Odpowiedz
@bobson92: @Hieronim_Berelek: chore ambicje, surowce, ruski to nie Europejczyk jednak. Tez ze swojego doswiadczenia mowie bo mialem okazje z nimi wchodzic w interakcje. To jest zupelnie inna kategoria czlowieka, moze 1% to normalni ludzie.
  • Odpowiedz
Putin tez dobry - MILIARDOWY majatek, moglby miec spokoj do konca zycia, piekne zycie, podroze, luksus, a debil dla chorych ambicji wywolal wojne w Europie i boi sie o kazda minute swojego zycia w bunkrze xd
  • Odpowiedz
@HIMARS: Może robią to dlatego aby pokazać innym państwom byłego związku, że mimo wszystko muszą żyć z nimi w zgodzie i nie warto odwracać się od czerwonego wójka?
  • Odpowiedz
ja mase kasy na armie, uzupelnianie strat itp. Mobilizacja obniza morale w panstwie, generuje koszta a o jakichs wielkich sukcesach dalej sie nie slyszy. Moje pytanie to po c--j im to wszystko? Nawet jak za 5 lat przejma te gruzy to i tak beda musieli wpompowac mase kasy zeby to odbudowac. Tylko mi sie wydaje ze lepiej bylo juz trzymac ten D----s, Lugansk (dwa bardzo rozwiniete przemyslowo regiony) i Krym (wiadomo, tez
  • Odpowiedz
@kjungst: No dobra ale na tych ludzi tez trzeba pieniadze jakies tam wydac. No i w tych 400 000 zabitych i rannych na pewno nawet jak 1/4 to zwykli ruscy to i tak duzo
  • Odpowiedz