Wpis z mikrobloga

czy to prawda z tym że można widzieć w 360 stopniach w #oobe ? czy jeśli miałem oobe ale nie miałem tego widzenia w 360 to znaczy że to nie było oobe tylko #ld ? czy może to coś co dopiero się nauczyć trzeba?
  • 9
@Perkotka: dzięki za odpowiedź.
to jeszcze jedno pytanko mam: czy u ciebie też tak dużo się dzieje w oobe? ja póki co miałem takie prawdziwe oobe z 3 razy i za każdym razem taki chaos wokół... w sensie samo doświadczenie jest bardzo klarowne aż hiper rzeczywiste, ale tam wszystko jakby pływa i się zmienia, tyle rzeczy się dzieje że nie wiem w która stronę patrzyć (przydałoby się to widzenie 360 xd)
@Sinti Możliwe, że przebywasz właśnie w obszarze LD. Twój mózg może tworzyć kreacje i wprowadzać chaos. Ja jak mam takie klasyczne oobe w obszarze niepodatnym na myśli to dzieje sie tylko to co sama robię, lub jeśli ktoś się pojawi to z nim pogadam. Można się też przenieść gdzieś gdzie się więcej dzieje - to, jak Twoje oobe wygląda jest definiowane tym, w jakim obszarze dokładnie się znajdujesz. Jeśli budzisz się przy
@Perkotka: właśnie w domu wszystko normalnie jest, ew tzw "strażnicy", ale tylko wyjdę z domu i dziwnie się robi

to właśnie najbardziej przykuło moją uwagę, bo w LD zazwyczaj najbliższe otoczenie jest w miarę stabilne i odzwierciedla rzeczywistość, ulice przy moim domu itd, a tutaj chwile od opuszczenia domu już kompletnie inny świat i mnóstwo ludzi i postaci

ostatnie moje oobe wyglądało tak że w domu przyczepił się strażnik, poradziłem sobie
@Sinti Jeśli dzieją sie jakieś takie dziwaczne rzeczy to bardzo możliwe ze znajdujesz się w rzeczywistości wykreowanej przez strażnika. Oni często zamykają nas w takiej bańce żebyśmy sobie krzywdy w oobe nie zrobili. Jesteś wówczas rzeczywiście w międzystanie, czyli tym obszarze najbliżej fizycznego, lecz widzisz to co strażnik chce żebyś widział tak w skrócie i daleko nie uciekniesz. Inna opcja ze jesteś właśnie w LD, a jeszcze inna, to że znajdujesz się
@Perkotka:

Jeśli dzieją sie jakieś takie dziwaczne rzeczy to bardzo możliwe ze znajdujesz się w rzeczywistości wykreowanej przez strażnika. Oni często zamykają nas w takiej bańce żebyśmy sobie krzywdy w oobe nie zrobili. Jesteś wówczas rzeczywiście w międzystanie, czyli tym obszarze najbliżej fizycznego, lecz widzisz to co strażnik chce żebyś widział tak w skrócie i daleko nie uciekniesz.

jeśli tak fenomenalnie wyglądają te bańki strażników to może być, #!$%@?ć oobe, od