Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#flatline + studia w nowym mieście + ta #!$%@? pogoda.
Nie mam ochoty na nic, ani nauke, ani spotkanie się z kimś przez tą pogode. Może jakimś piwkiem bym sobie humor poprawił, ale z drugiej strony co to da.

Tęsknię za starymi znajomymi, za piwem w parku po szkole, za lolem/csem wieczorkiem. 3 miesiąc idzie, a ja czuję się jak w kompletnie innym świecie, nie mogę się totalnie przestawić. Może powinienem się wziąć za robotę, zająć czymś głowę, ale chcę zdać 1 semestr i dopiero wtedy coś znaleźć. Z drugiej strony mając tyle wolnego czasu i tak się nie uczę wystarczająco i odkładam wszystko na następny dzień.

Tak niewiele potrzebne było by mi do szczęścia, dłuższy dzień, czyste niebo, spacer lub przejażdżka rowerem. Co niby robić w taki dzień jak dziś? Niby skoro i tak nikt z nas nie ma na to wpływu to powinniśmy to zaakceptować, ale jak? Zanim zrobi się cieplej to ja chyba oszaleje, mam siedzieć w wynajmowanym pokoju i facebooka przeglądać przez cały dzień? #!$%@? jak będę bogaty po tych studiach to będę wyjeżdżał na pół roku gdzieś gdzie świeci słońce, a nie siedzieć tu przybity.

#depresja #przegryw ##!$%@? #nofapchallenge #studia
  • 10