Wpis z mikrobloga

@cutecatboy: Właśnie też tak myślałem a w unboxingach które widziałem jest normalnie płytka, nic o kodzie nie wspominali mówiąc tylko że jest "digital download" dostępne więc wolę dopytać żeby się nie okazało że kod jest na epica czy inne microsoft store
  • Odpowiedz
@MOSS-FETT: Tak totalnie szczerze to z moim tatą trochę problem jest taki że nie bardzo wiem jak do niego podejść, kiedyś grzebał sporo przy samochodzie ale teraz z braku pieniędzy tego nie robi, idzie do pracy a w domu głównie przegląda neta/ogląda tv. nie mieszkam z rodzicami od dawna ale co przyjeżdżam to widzę że się cieszy jak gra w tego farminga i nawet chciał żebym mu "załatwił" (tj. spiracił)
  • Odpowiedz
coś bardziej trwałego a nie wirtualnego


@MOSS-FETT: W edycji kolekcjonerskiej przecież są gadżety
https://www.x-kom.pl/p/664304-gra-na-pc-pc-farming-simulator-22-edycja-kolekcjonerska.html
A jak ojciec @DenNarcoSmurfen lubi to niech mu kupi, nie każdy prezent musi być nie wiadomo jak praktyczny.
Fanatycy symulatorów są z jednej stroni prości do zaspokojenia jak są początkującymi, a z drugiej trudni jak są już profesjonalistami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MOSS-FETT: Kod gry jest ważny teraz :) Dostajesz pudełko, dodatki, płytę i kod - to już nie te czasy że kupujesz grę, może jakąś dużą ekspansję i masz wszystko, chce mieć kod na platformę steam bo tam też są dodatki do gry które mogę kupić a których nigdy w pudełku się nie dostanie.
  • Odpowiedz