Wpis z mikrobloga

Nie czaje ludzi, którym nie podobała się nasza repka za Sousy - NO ALE PRZECIEZ #!$%@?Ł EURO... - przypominam jak wyglądał mecz otwarcia i kto niedługo po golu wyrównującym postanowił w sposób totalnie bezsensowny wyłapać czerwo.

Siwy był jaki był i okazał się łasy na kase (O IRONIO JAK INNY SELEKCJONER ( ͡° ͜ʖ ͡°)) , ale wtedy w naszym zespole nie było strachu i kompleksów dlatego teraz JEDYNYM dobrym wyborem jest zagraniczny trener z selekcjonerskim doświadczeniem - po prostu żaden Polski szkoleniowiec się do tego nie nadaje/nie jest na tyle doświadczony.

#reprezentacja #pilkanozna #mecz
Pobierz twoj_starrry - Nie czaje ludzi, którym nie podobała się nasza repka za Sousy - NO ALE...
źródło: comment_1670854074rZIgv9D79OZguEiMumSfB0.jpg
  • 20
@twoj_starrry: Długo jeszcze będziecie bronić tego Sousy?
Kadra za niego niczym się nie różniła od tej za Brzęczka
Ostatnia dobra reprezentacja była za Nawałki czy to się komuś podoba czy nie i nie chodzi mi tylko o te historyczne zwycięstwo z Niemcami 2:0, ale o całokształt
Graliśmy z każdym jak równy z równym a za Sousy jaki był jedyny sukces? Remis z Hiszpanią?
Wykopki jak zwykle dzbany
@xydeN-: no stary, dla mnie piłka nożna to rozrywka, oglądam to po to żeby z przyjemnoscia usiaść ze znajomymi o poogladac jak grają. Za brzęczka i czesia to była męczarnia za każdym razem.
Za Sousy nagle okazalo się, że potrafimy grać jak równy z równym z najlepszymi, ten projekt miał potencjał i żałuje ze Sousa okazał się chciwym bajerantem.

Tak czy siak nie wiem czy przeczytałes mój wpis do końca ->
@itsover: No nawet potężna ta Słowacja, 141mln EUR wartość składu vs 255mln EUR nasz ówczesny skład xD Piłkarze z Premier League, Serie A, Bundesligi a u nas nadal robi sie z tej druzyny drugą Arabię Saudyjską, bo kibiców #!$%@?ł Siwy
@twoj_starrry:

no stary, dla mnie piłka nożna to rozrywka, oglądam to po to żeby z przyjemnoscia usiaść ze znajomymi o poogladac jak grają


To po co ty się w ogóle wypowiadasz? xD
Jeżeli ty jesteś tylko niedzielnym kibicem to co mnie twoje zdanie mnie nie obchodzi
Niedzielny kibic będzie bronił właśnie Sousy, który gówno zrobił i zyebał nam Euro i koniec kropka
Jedyny jego sukces to remis ze słabą Hiszpanią w
@emerald_c Od kiedy w piłce gra się na posiadanie? Przede wszystkim Arabia przegrała z nami 0:2, a pół amatorem to ty jesteś. Ich piłkarze mogliby spokojnie grać w Europie, ale grają u siebie, bo bardzo dobrze im płacą. W eliminacjach zaś pokonali Japonię i Australię. I nie napisałem, że Grubas top, po prostu nie zachwycam się gównianym Sousą, który przez rok potrafił pokonać jedynie zdziesiątkowaną kontuzjami Albanię, Andorę i San Marino.

@
@twoj_starrry: cisnęli może przez 10 minut w drugiej połowie, potem mecz był już w miarę wyrównany. Kartka Krychowiaka dołożyła tylko swoje. Zresztą prawie cały mecz Sousa trzymał na ławce prawie cały mecz świetnego Modera, który był jednym z najlepszych zawodników w meczu z Hiszpanią, kazał bronić Jóźwiakowi (XD), czy nie dał do pary Lewandowskiemu drugiego napastnika przez co ten schodził bardziej do środka i irytował się na cały zespół. A Słowacja