Wpis z mikrobloga

Naprawdę straciłem wiarę w ten papier. Trzymałem jak cielę gdy było na górce i kupowałem gdy spadało. Ten papier może jeszcze kilka razy drgnie w okolice $30, ale wątpię aby tutaj jeszcze coś spektakularnego się wydarzyło. DRS i większość postów na Superstonk to jeden mechanizm obronny, używany po to by odusąć od siebie moment w którym trzeba by powiedzieć - spier#$%&#em spóźniłem się, wtopiłem etc.
Przy okazji chciałem wspomnieć, że ostatnio zainteresowałem się i zainwestowałem (czytaj wtopiłem) w #mmat. Polecam kanał na reddit, jeżeli ktoś chce prześledzić jak bardzo można się oszukiwać do ostatniej chwili, oraz jak powstają "echochambers" - wspaniałe doświadczenie - w moim przypadku bardzo kosztowne.

#gme
  • 14
@Noxebe: same here, jak jeszcze Discord działał to była nadzieja i wzajemne poklepywanie po plecach a teraz to już żadnego wsparcia ze strony Naganiaczy :(
@Noxebe: A ktoś ci przyłożył pistolet do głowy i kazał trzymać gme? Sprzedaj i po kłopocie.

Przyjaciół na giełdzie to ty raczej nie szukaj. Ludzie mogą wydawać się życzliwi ale jak chodzi o kasę to i tak każdy będzie pilnował swoich interesów.

Masz przykład diamentowych rączek i BBBY. Wszyscy się tak zarzekali że to the moon i będą trzymać do końca świata. Wystarczyło info że Ryan Cohen sprzedał swoje pozycje w
A ktoś ci przyłożył pistolet do głowy i kazał trzymać gme? Sprzedaj i po kłopocie.


@temp01_01: ale lament teraz jest, bo nie jest zarobiony odpowiednio.
@Noxebe: pogadaj sobie z tym typem od #wish co #!$%@?ł 95% - dowiedz się jak on sobie radzi ze stratą.
Nie damy na czarno, żeby Tobie mogła pękać dupa, ale przecież Ty masz nas na czarno, więc czemu wgl odpisujesz?


@eloraptak: typie, ja to się zastanawiam jakim zerem trzeba być, żeby nie trzymać papiera a go szkalować xD czyli jak niektóre mordy na tym tagu xDDD
Znaczy się, jak można tak gardzić swoim czasem xDDDD