Wpis z mikrobloga

Właśnie mija 20 dni czekania #kurier #inpost. #paczka wisi od dłuższego czasu w sortowni w #lublin i... nie ma żadnego kuriera by ją dostarczyć. 20 DNI!!!

Biuro obsługi klienta informuje, że "zostanie dostarczona najszybciej jak to możliwe", ale nie wie, kiedy to nastąpi (i czy nastąpi w ogóle). Polecono złożyć oficjalną #reklamacja i czekać 30 dni na odpowiedź. #sklep nie odda ani kasy, ani nie wyśle nowej paczki, bo ta "jest cały czas w doręczeniu". Jeżeli chcecie zamawiać cokolwiek, to nigdy kurierem inpost.
  • 11
@jotem1st: może gdzieś się zgubiła albo kurier coś kombinuje
ja miałem taką akcję że poleciałem nad morze z rodziną. Zabawki dzieci i jakieś dodatkowe ubrania wysłałem sobie do paczkomatu żeby nie wozić tego wszystkiego, nad morze szybko dotarła. a z morza do domu już nie, zajęło to chyba 2tyg. Żona kilka razy dzwoniła, ostatecznie wyszło że kurier zniszczył pudełko i "nie miał czasu zapakować" czy naprawić tego pudełka i dopiero 3
@ciezka_rozkmina: Też obstawiam, że nic z niej nie zostało. Paczka to lampa aluminiowa do akwarium za parę ładnych rogali. Zapewne zamieniła się w banana lub jest już w kilku częściach. Sklep powiedział bez zastanowienia - aby inpost zgłosił uszkodzenie, lub odesłali do nadawcy, od ręki wyślą nową i nie będą robili problemów. Inpost i mi, i sklepowi odpisuje, że "może jutro uda się już dostarczyć" No to jutro minęło w zeszłą
@jotem1st: ten sam problem, 4 paczki zamówione tego samego dnia, 3 do paczkomatu były w ciągu 2 dni a czwarta kurierem do tej pory nie otrzymana, sortownia Lublin. W piątek zmiana statusu na wydanie do doręczenia i nadal czekam.
@Lysi0: Jak walnąłem im reklamację, to też zmieniła status na wydana do doręczenia i natychmiast nowy status (po 5 minutach), że odbiorcy nie było i wraca do sortowni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po kolejnej reklamacji (bo stało się to kilka minut po zgłoszeniu na bok), usunęli z trackingu info o braku odbiorcy, ale nadal po prostu sobie egzystuje gdzieś w próżni. Najbardziej wkurza to, że "najszybciej jak
@jotem1st: u mnie status zmienił się po prawie tygodniu, jednak w międzyczasie przerzuciłem paczkę do Paczkomatu z aplikacji i myślałem, ze to pomogło ( ͡° ʖ̯ ͡°)