Wpis z mikrobloga

@choochoomotherfucker: Od konduktora, cytując „Jakby było na węgiel to byśmy pojechali dalej ale nie jest”, i mój ulubiony „zima zaskoczyła w tym roku” co by nie było awaria na kilka godzin i trzymanie ludzi na środku niczego bez ogrzewania w XXI wieku przy dość bliskim położeniu dużych miast to parodia transportu. A poziom obsługi - dno i metr mułu - zero informacji, ignorancja i buta
@wilqu88: Ostatnio jechałem z przesiadką i o dziwo zdążyłem. Drugi pociąg już czekał na stacji, wchodzę i patrzę 45 minut opóźnienia, a to była stacja początkowa. Pomyślałem, że pewnie czekamy na jakichś przesiadkowiczów. Już miałem wyjść z pociągu i iść coś zjeść poza stacją, ale pojawiła mi się myśl "to jest pkp, wszystko może się zdarzyć" i ostatecznie zostałem. Co się okazało? To nie było 45 minut opóźnienia tylko 2 minuty,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wilqu88: xD nawet nic nie napisali więcej za wczoraj na ten pociąg u nas w systemie oprócz opóźnienia 15 min przez połamany pantograf, który zablokował inna linie na kilka godzin i Zamoyskiemu też się dostało przez to. Pięknie
@Pociongowy: nie rozumiem, macie w jakimś systemie PKP że było 15 minut opóźnienia? Będę składał wniosek od odszkodowanie i zwrot kasy za bilet bo finalnie było chyba około 6 godzin opóźnienia na 2 godzinnej trasie - kosmos. - w takim tempie spokojnie może to przebiec i to w słabym tempie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wilqu88: mamy tylko taki system wydarzeń gdzie opisuje się pociągi opóźnione lub z jakimiś usterkami itp ale to jest z opóźnieniem uzupełniane. Coś na zasadzie raportu.