Wpis z mikrobloga

Już za 3 tygodnie o tym czasie będzie pierwszy dzień nowego roku. Nasi rówieśnicy będą się dopiero zbierać po wspaniałej sylwestrowej nocy, spędzonej na radosnych imprezach z kolegami i partnerkami. Będą wchodzić w nowy rok z radością i zaciekawieniem co też nowego ich spotka. A ja? My? Kolejny sylwester samotny, picie do odcięcia świadomości, magiczne myśli, smutek, pustka, wszechogarniajająca bezsilność. Nowy rok rozpocząty z obrzydzeniem przed kolejnymi 12 miesiącami wegetacji i cierpienia.

Zewsząd będą dochodzić odgłosy zabaw, po ulicach będą chodzić roześmiane grupki przyjaciół. Te widoki będą powodować całkowite dobicie i tak juź szorującej po dnie psychiki przegrywa. Pokaz fajerwerków przypomni natomiast o kolejnym jak i poprzednich straconych latach. O tym ile nas ominęło i jak bardzo bezsensowna jest nasza bolesna egzystencja. Jak bardzo odstajemy w stosunku do reszty. Jak bardzo przegraliśmy, często z nie naszej winy. Kolejny rok, ale nic się nie zmieni. Bo czemu by miało? Los nas przecież nienawidzi...

Porzućcie wszelką nadzieję wy którzy tu przychodzicie, ponieważ its over.
#przegryw #samotnosc
Van-der-Ledre - Już za 3 tygodnie o tym czasie będzie pierwszy dzień nowego roku. Nas...

źródło: comment_1670792423iMC55QwsgDEWgRBvMGMUo7.jpg

Pobierz
  • 19
@Van-der-Ledre: mój plan, by się psychicznie nie zajeżdżać to łyknąć tablety na sen i iść do wyra. Dosłownie. Zobaczymy jak wyjdzie, ale wszystkie inne alternatywy będą ryły mi banie, bo albo bede uświadamiany, że zawsze będę sam widząc szczęśliwe pary znajomych, albo że nie będę miał własnej rodziny ani dzieci siedząc z siostrą i bawiąc się z jej córkami...
@kamil150794: w mojej opinii, w kolejności od najgorszego do najbardziej znośnego dnia, to na pierwszym miejscu Sylwester (z wiadomych względów), potem święta BN przepełnione propagandą miłości i szczęścia, a Walentynki da się znieść pod warunkiem odcięcia się od społecznościowek na kilka dni.

Walentynki to zwykle normalny dzień, zwłaszcza dla neetującego piwniczaka. W telewizji normalne transmisje, w atmosferze nie unosi się ten zapach szczęśliwych, zakochanych ludzi i jeśli ktoś Ci złośliwie nie