Wpis z mikrobloga

Jedna rzecz mnie zadziwia.w relacjach
Jak facet zarywa do kobiety lub już jest w związku i zamiast rozmawiać w męski sposób, pełen testosteronu, pokazywać dominację, prowadzić, stawiać na swoim,
Przestawiac babe jak obiekt bez pytania,podczas sexu również, i to je kręci wiem z doświadczenia.

Natomiast wielu których spotkałem, kumple i znajomi z pracy na przestrzeni lat i byli przystojniejsi z gęby odemnie to przy kobiecie zachowywali się jak lamusy,
Robili jakieś zdrobnienia słów, lukrowali całymi zadaniami, kotku,ptysiu, słodzinko, itd
Głos też zmieniali na kobiecy miękki.

Kuźwa o co tu chodzi???
Nie rozumiem takiego zachowania.

Jak by mi kobieta lub Milf zaczął przybierać męskie cechy to by mi nie stawał przy takiej i bym sobie dał spokój z taką typiarą, po co mi babo facet.

#podrywajzwykopem
#milf
#podryw
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
#logika
#takaprawda
#przemyslenia
#przemysleniazdupy
#tinder
#sex
#badoo
#zwiazki
#relacje
  • 18
@adamsowaanon: takie masz warunkowanie społeczne, program nauczania, wartości wpajane przez tv, chociażby całe życie w większości kobiety uczą w szkole i od początku szacunku nadmiernego do kobiet uczą. Takie słabe chłopięce jednostki to chłoną i masz po prostu większość społeczeństwa simpów i #!$%@?
@dziarsky91: też byłem głównie przez baby wychowany i edukowany,
Ale w szkole jak mnie kopla koleżanka w jaja to ja ją w cipe i odrazu się lamusy zleciały ja bronić a mnie powalili chociaż kopnąłem kilka razy lżej niż ona mnie.
Co ciekawe była szorstka wobec mnie później ale utemperowala się wobec mnie i ku nie fikała,

Mam milfa obecnie, mega kobieco się zachowuje i uwielbia jak jej nie pytam o
@Kryskamatyska: w relacjach wobec kobiet nie zaszkodzi,
Jak to ktoś pisał tu niedawno.
"Kobieta wybaczy ci że jej przywaliłes w twarz,
Ale nie wybaczy ci że płakales."
Wypomni ci to po latach lub przy rozstaniu dopiero, żeś #!$%@?ą był

Spójrz na tych imigrantów w Europie co przyjechali z Azji i Afryki,
Tam się wychowują z kuzynami i braćmi, ojcami.
Młody chłopak nie siedzi przy babach i przez to jest bardziej męski
miał wcięcie w talii (aczkolwiek i szersze ramiona niż doopę i był szczupły)


@AlienFromWenus: ????, wcięcie w tali i szerokie ramiona tak zwana sylwetka typu V to jest przecież najbardziej męska cecha, to że kobieta też powinna mieć wcięcie w tali do tego szerokie biodra czyli sylwetke typu hourglass to też kobieca cecha.

-gdyby facet miał wąskie ramiona a szeroką miednice to by to była kobieca sylwetka

-jakby kobieta miała szerokie
Czyli twoim wzorcem są te obrzydliwe araby? Chłopie XD


@Kryskamatyska: a gdzie ja napisałem że to mój wzór?
Ja patrzę na wybrane cechy a nie że ktoś jest arabem lub ciapakiem, czy murzynem, co to ma za znaczenie,
Po prostu widzę co działa u kobiet i szukam logiki w tym,
Można sobie wybrać cechy które działają od arabów i w tym byc podobnym,