Wpis z mikrobloga

Czy przy tym, jak cynicznie postępuje cała klasa polityczna w Polsce - zarówno rządzący, jak i opozycja - przyznacie mi w końcu rację, czy jednak zwyzywacie mnie jak zwykle od pisowca / symetrysty, a słowa „Tywin, kurczę miałeś rację xD” wypowiecie dopiero za rok, kiedy będziemy razem leżeć na poligonie w błocie po kręceniu wora?

Dla nas jest okop i lockdowny covidowe. Dla Panów i Pań z Sejmu są podwyżki pensji, które sami sobie przegłosowali, a okop ich nie dotyczy - bo tak sobie napisali w ustawie.

Wszyscy: PiS, PO, Lewica, PSL, Konfederacja - won na śmietnik historii.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazprawakow #bekazlewactwa
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Strelau w jakich sprawach nie zabiera innego głosu? Jeśli chodzi o armię to Korwin jest zwolennikiem armii zawodowej i najemnej. No to zobaczymy czy Korwin kiedykolwiek będzie głosował niezgodnie ze swoimi poglądami. No oficjalnie to państwem polskim rządzi Morawiecki z Dudą xd przecież oficjalnie to ogłoszono.
  • Odpowiedz
No oficjalnie to państwem polskim rządzi Morawiecki z Dudą xd przecież oficjalnie to ogłoszono.

Jeśli chodzi o armię to Korwin jest zwolennikiem armii zawodowej i najemnej.


A Mentzen chce wcielać maturzystów.

@Apdl: Rozmawiamy o partii. Nie o rządzie. Dalej walisz fikołki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Strelau no rozmawiamy o partii i ja twierdzę tak: to co powie Korwin>to co powie Mentzen
Tutaj się nie zgadzamy i czas pokaże kto ma rację.
  • Odpowiedz