Wpis z mikrobloga

Czy przy tym, jak cynicznie postępuje cała klasa polityczna w Polsce - zarówno rządzący, jak i opozycja - przyznacie mi w końcu rację, czy jednak zwyzywacie mnie jak zwykle od pisowca / symetrysty, a słowa „Tywin, kurczę miałeś rację xD” wypowiecie dopiero za rok, kiedy będziemy razem leżeć na poligonie w błocie po kręceniu wora?

Dla nas jest okop i lockdowny covidowe. Dla Panów i Pań z Sejmu są podwyżki pensji, które sami sobie przegłosowali, a okop ich nie dotyczy - bo tak sobie napisali w ustawie.

Wszyscy: PiS, PO, Lewica, PSL, Konfederacja - won na śmietnik historii.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazprawakow #bekazlewactwa
  • 23
@Strelau dopóki Korwin żyje to Mentzen może być zwolennikiem klaskania pośladkami, jego zdanie i to gdzie się zapisał gówno znaczy.
@Strelau ale nie rozmawiamy tutaj o konfie tylko o parti KORWIN - NOWA NADZIEJA i ja utrzymuję, że to Korwin Mikke jest i będzie do śmierci wyznacznikiem w którą stronę to ugrupowanie będzie zmierzało, a nie Mentzen. Zresztą członkowie tej partii z tego co kojarzę wystąpili ze względu na kontrowersyjne wypowiedzi Korwina, a nie Mentzena.
ja utrzymuję, że to Korwin Mikke jest i będzie do śmierci wyznacznikiem w którą stronę to ugrupowanie będzie zmierzało, a nie Mentzen


@Apdl: To po co oddawał władze jak ma ją nadal mieć? Nic nie wskazuje na to by on dalej tą partią przewodził.

Z resztą członkowie tej partii z tego co kojarzę wystąpili ze względu na kontrowersyjne wypowiedzi Korwina, a nie Mentzena.


Tak. Natomiast ostatecznie z Konfy odejdą przez Mentzena.
@Strelau nie jest przewodniczącym klubu bo zdaje sobie sprawę ze swoich ograniczeń, ma 80 lat i problemy ze zdrowiem więc pewnie już sobie nie radzi ze zbyt duża ilością obowiązków ale cały czas to on wyznacza i będzie wyznaczał kierunek tej partii.
Kaczyński też nie jest premierem ani ministrem tylko szeregowym posłem, a chyba nie masz wątpliwości kto rządzi krajem?
ale cały czas to on wyznacza i będzie wyznaczał kierunek tej partii.


@Apdl: Nic tego nie potwierdza. Nawet nazwa partii.

Kaczyński też nie jest premierem ani ministrem tylko szeregowym posłem, a chyba nie masz wątpliwości kto rządzi krajem?


Kaczyński nikogo nie namaścił na lidera partii. Korwin tak.
@Strelau bez jego poparcia nie uda się im zbudować większego poparcia niż prezentuje obecnie KNP i oni wszyscy tam doskonale o tym wiedzą.
bez jego poparcia nie uda się im zbudować większego poparcia niż prezentuje obecnie KNP i oni wszyscy tam doskonale o tym wiedzą.


@Apdl: Ale on tu już nie zabiera jakiegoś innego głosu niż Mentzen. Nie stosuj tu jakichś fikołków, że wszystko zależy od Korwina i że to on decyduje bo to jest nie prawda. Teraz rządzi Mentzen i sama partia także z Korwinem to jednoznacznie zakomunikowała.