Wpis z mikrobloga

@Zoyav: 1) wesele
2) cała reszta obojętnie w jakiej kolejności

Przeżyłem sam wszystkie te "święta" i okazje i z kilku wesel na których byłem, raz byłem sam z konieczności i tylko tam czułem, że coś jest nie tak. Bo człowiek lubi się bawić i tańczyć, ale bez partnerki na weselu ciężko
  • Odpowiedz
@Zoyav: można oszukać system i świadomie być na Sylwestrze samemu. Odpalić gierkę na którą nigdy nie ma się czasu, poczytać książkę, #!$%@?ć jakieś zajebiste danie tylko dla siebie. Boisz się być sam, bo wstydzisz się potem o tym opowiadać. A możesz powiedzieć, że spędziłeś zajebisty Sylwester samemu bo... tak jak wyżej:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
dzień, w którym nikt nie lubi być sam jako #1 powinien być sylwester (,)


@Zoyav: Jesienno zimowe wieczory kiedy pogoda jest tak paskudna, że szkoda psa wypuścić
  • Odpowiedz
@Zoyav: czemu sylwester bardziej niż urodziny?
sylwester to nic nie znaczące, ogólne 'święto'. nic osobistego.
bardziej chyba boli jak w dniu dla Ciebie szczególnym, osobistym jesteś sam?
  • Odpowiedz
Boisz się być sam, bo wstydzisz się potem o tym opowiadać. A możesz powiedzieć, że spędziłeś zajebisty Sylwester samemu bo... tak jak wyżej:)


@agdybytak: a co jak się nie ma komu o tym opowiadać i tak bo zero kontaktów z ludźmi towarzyskich?

wtedy nie można uznać tego powodu
  • Odpowiedz
@10129: Bo presja. Sylwester jest promowany jako coś co trzeba na imprezie spędzać i większość tak robi, bo może. O urodzinach i tak nikt nie pamięta i się zapomina o tym w końcu i łatwiej zapomnieć, że inni spędzają je wspólnie.
  • Odpowiedz
czemu sylwester bardziej niż urodziny?

sylwester to nic nie znaczące, ogólne 'święto'. nic osobistego.

bardziej chyba boli jak w dniu dla Ciebie szczególnym, osobistym jesteś sam?


@10129: bo w sylwestra miliony ludzi się bawi i nawet jak chcesz o tym zapomnieć i przespać ten dzień, to i tak obudzą cię petardy o północy i przypomną o samotności, a urodziny są rozłożone na 365 dni w roku (bo codziennie ktoś obchodzi), a
  • Odpowiedz
miliony ludzi się bawi co tydzień w klubach też, tu Cię nie boli? ten dzień nie jest jakiś szczególny jak dla mnie, tak samo jak żadnych świąt nie obchodzę.

może inaczej na to patrzymy, bo ja nie czuję się samotny. mi wystarczy bliska znajoma(w sumie nie wiem czy to dobre określenie, chyba przyjaciółka by lepsze było już?) z neta aby zaspokoić moje potrzeby socjalizacji w pełni. Chociaż ja mam regularny kontakt z
  • Odpowiedz