Wpis z mikrobloga

To trzecia i ostatnia Rozgrywka Śmierci z project callisto. Przeszedłem tą gierkę raz i uważam, że to średniak ze zmarnowanym potencjałem. Shigeru Miyamoto powiedział kiedyś, że lepiej dłużej popracować nad gierką i dzięki temu będzie bardzo dobra, niż wydać gierkę pośpiesznie bo wtedy będzie zła na zawsze. Nie wydaje mi się żeby więcej czasu pomogło callisto, ta gierka ma po prostu fundamentalnie złe założenia co do systemu walki. Zacząłem przechodzić callisto experiment drugi raz, bo grając w tą do bólu średnią gierkę czułem, że zrealizowanie jej potencjału było bardzo blisko. Wyobrażałem sobie czym mogła być ta gierka ale grałem w to czym była. Pomyślałem sobie, Vigor, jebnij się w łeb i pograj w jakiś zajebisty survival horror. I wróciłem do The Evil Within.

Callisto Protocol 03

#rozgrywkasmierci #ps4 #ps5 #xbox #steam #tworczoscwlasna #polskiyoutube #horror #gry #przegryw
Pobierz Vigorowicz - To trzecia i ostatnia Rozgrywka Śmierci z project callisto. Przeszedłem ...
źródło: comment_1670765263BG8TVCbKsKTR9Go0iVzoOp.jpg
  • 3
@sm_m: dobrze wybrales, remake dead space wyglada na pewniaka. A na pewno jest pewniejszy niz project callisto. Cholerny glen schofield byl tak pewny callisto na wszystkich materialach promocyjnych, ze dalem sie nabrać. Wydaje mi sie, ze przy sukcesie dead space odegral mniejsza role niz ludzie mu przypisuja, musial miec zajebistych współpracowników i ich brak czuc przy callisto.