Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Krótko: w pracy podrywa mnie koleżanka która jest żonata, ma córkę, ale ona mi się też w pewien sposób podoba. Szczerze mówiąc grzmociłbym ją, ale nie wolno tak, bo raz, że koleżanka z pracy a dwa, nie będę nikomu związku #!$%@?ć. Nawet wczoraj wykorzystała moment na wigilii firmowej gdy składała mi życzenia, to podczas całowania w policzek jakimś dziwnym trafem szukała mocno miejsca jak najbliżej moich ust a jak się #!$%@?ła, to non stop przy mnie była i starała się mnie co chwila dotykać. Jak ostudzić jej zamiary wobec mnie jednocześnie by się na mnie nie #!$%@?ła? Lubię ją bardzo ze względu na charakter który ma naprawdę super. Niestety jestem typem który rozmawia w taki sposób, że każda na mnie leci, bo mój sposób rozmowy często jest odbierany jako podryw a ja nie umiem inaczej rozmawiać z ładnymi kobietami. #!$%@? ze mnie, wiem :-) #pytaniedoeksperta #praca #pracbaza #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6395935b7a12ddf16483c826
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: znam to. Nawet jak po świętach powiesz jej, że znacznie przytyła po przerwie świątecznej, to będzie się uśmiechać i uzna to za komplement. #!$%@?. Nawet jak się spierdzisz przy niej to będzie się cieszyć. Masz dwa wyjścia z tej sytuacji. Albo będziecie mieć pukanie na boku przez jakiś czas albo zostanie tak jak jest i będziecie się ślinić na siebie do czasu, aż któreś nie zmieni pracy
@AnonimoweMirkoWyznania: Skontaktuj się z mężem i mu to powiedz. Żeby chłop się nie spalał dla kogoś, kto nie zasługuje na troskę. Jeśli ona szuka bolca a nadal jest w małżeństwie to tylko jedno się należy za coś takiego. Mela na pysk! Zdrada to najgorsze gówno jakie można zrobić. Jeśli jesteś nieświadomy, że druga osoba ma partnera i nie szukasz związku to co innego, ale Ty wiesz jaka jest sytuacja. Moim zdaniem
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie pchaj się w to głównie dlatego, że to koleżanka z pracy. #!$%@? z jej mężem, oboje są siebie winni i gdybym ja był na Twoim miejscu bez ryzyka bagna w firmie, to wydymałbym ją, bo czemu nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a nie czasami zamężna?


@tomilipin: Ahh, niema to jak nie dodać nic wartościowego w temacie i #!$%@?ć się o literówkę

Musisz być bardzo
Niema? A może głucha?


@tomilipin: Ja piszem jak mi siem podoba i #!$%@? Ci do tego. Liczy się to, co ktoś chce przekazać. Nie każdy jest polonistą jak Ty. Pisząc "niema", to był troll z mojej strony i dałeś się na to nabrać jak dziecko w smyku. Ale już dobrze robaczku, każdy już wie jaki z Ciebie specjalista od pisowni - możesz wracać do robić dyktanda rodzinie.

Poza tym, pomyłka żonata
nie mam czego zazdrościć. Rucham niedzieciate z ciasnymi cipkami. W życiu bym się nie brał za rozklapiuche po ciąży. Na samą myśl rzygam.


@AnonimoweMirkoWyznania: Skąd wiesz, że ona jest świeżo po ciąży? OP gdzieś to opisał? Bo nie widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest jego siurak, jego koleżanka, jego sprawa a Tobie nic do tego - dorośnij.
ŻarliwaPani: chłopie dostales od losu KARTĘ TYPU JOKER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wez jakos porób dowody itp itd, nastepnie idziesz na L4 zwiazane z mobingiem, z molestowaniem, pozywasz firme, dostajesz albo i nie odszkodwanie od firmy a na samym L4 jak sie dobrze zakrecisz to latami jedziesz. płatne wakacje przez kilka lat :D jak ja Ci zazdroszcze
---

Zaakceptował: LeVentLeCri