Wpis z mikrobloga

@Pieniek1991: ja chyba mialem drugi raz w tym roku (tak zakładam, bo miałem w czerwcu lekkie przeziębienie - po tym jak siedziałem w samolocie za typem, który często kaszlał i kichał)… mam nadzieje, że z 10 liberalnych sojarzy położyłem ()

@m-wjeczur: Ja to nawet nie wiem ile razy miałem bo ani jednego testu, kwarantanny czy izolacji nie miałem. Jak byłem przeziębiony to się nigdzie nie zgłaszałem aby się nie zamknąć w domu.
W sierpniu mam pewność bo miałem spotkania z osobami chorymi a później nagle utrata pamięci na dwa tygodnie i lekkie objawy przeziębieniowe a wtedy upały były i generalnie nikt na nic poza covidem nie chorował.
Ja to nawet nie wiem ile razy miałem bo ani jednego testu, kwarantanny czy izolacji nie miałem. Jak byłem przeziębiony to się nigdzie nie zgłaszałem aby się nie zamknąć w domu.


@Pieniek1991: tak samo

obstawiam, że miałam wirusa celebrytę latem 2021, bo miałam przez kilka dni ból głowy, stan podgorączkowy i brak smaku/zapachu, ofc minęło samo z siebie
@Grooveer: I przy okazji skoro już poruszyłeś temat. U nas syntetyzator niedziele też ogłosił w tym tygodniu wzrosty więc idzie kolejna fala która ma szczyt osiągnąć dopiero pod koniec stycznia. Będziesz w związku z tym nosił maseczkę? Bo nasz rząd zalecenia raczej nie wyda a obowiązku na pewno nie ale jako odpowiedzialny człowiek chyba tego nie potrzebujesz żeby podjąć właściwą decyzję?
@Grooveer: Co grooveerek, kłamco i manipulatorze? Nowy dzień nowy temat do straszenia?

Szkoda, że wczoraj uciekłeś, i nie dałeś tego źrodła do swojej pani doktor.

https://www.wykop.pl/wpis/69405545/zrobiono-sekcje-35-pacjentow-ktorzy-umarli-nagle-w/246384475/#comment-246384475

Także zacytuje sam siebie z tego tematu

@Grooveer: i jesteśmy na miejscu, prosisz grooveerka o legitne źródło do tej pani, a on odwraca kota ogonem, hopa fikołek i ta da, nie chcesz to nie wierz xD

A nie lepiej wysłać jakieś legitne źródło, i