Wpis z mikrobloga

hej Murki,
w ten niedzielny poranek mam miłą (chyba ostatnią w tym roku) wiadomość, którą chciałem się pochwalić:
mój teledysk dla Hioba Dylana, został uznany za najlepszy animowany klip na festiwalu PL MVA- to taki jedyny festiwal w Polsce poświęcony tylko teledyskom :)

z nowinek, to jeszcze udało mi się zrobić obiecane AMA
więc jeszcze tylko muszę się wywiązać z rozdajo ;)
info pojawi się na moim tagu: #w8jek

#animacja #tworczoscwlasna #chwalesie
Pobierz WUJEKprzezUzamkniete - hej Murki,
w ten niedzielny poranek mam miłą (chyba ostatnią ...
źródło: comment_1670745906f3osrOqqZBsh8zLhOjR4OG.gif
  • 26
@WUJEKprzezUzamkniete: mnie zaciekawiło jedno, jestem z mniejszego miasta - w tych czasach palili zielsko? Tutaj raczej alkohol szedł jeśli już, nigdy nie słyszałem, żeby ktoś palił coś innego niż fajki.


@smallboobslover: też jestem z małego miasta z drugiej połowy lat 80. i z tego co znajomi mówili to wcześniej jarało się na potęgę i nikt z tym się nie krył.
@WUJEKprzezUzamkniete: jak za pierwszym razem widziałem teledysk to kreska
@Wazelina: dzięki! Moim zdaniem bardziej nostalgiczna niż dołująca, ale każdy może odebrać inaczej
@efek: dzięki Mirku!
@Sebastian_II_Mordeczka: dzięki, mi akurat piosenka bardzo pasuje, inaczej pewnie nie poświęciłbym tyle czasu na animacje ;)
@smallboobslover: ja jestem z bardzo małego miasta i i mnie był kompot bardzo popularny, ale to dodatkowo do trawki i wódy
@omi-omi: ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
@ImperatorPL:
@WUJEKprzezUzamkniete: mam jeszcze pytania ;p
1. Jak prawnie rozwiązaliście zarobkowanie? Założyliście firmę, czy działacie na umowach o dzieło? Jesli firmę, to jak opłacasz comiesięczny zus, jeśli 2 miesiące robisz animację?
2. Czy można byłoby zadać kilka pytań na priv? Może odpowiedzi na nie, pomogłyby mi trochę się uspokoić i wrócić do czerpania funu z grafiki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)