Wpis z mikrobloga

@Pabick: to jest glupie plucie jadem i temat zastępczy. Ja nie chce żeby baby też zmuszali do wojska. Zrównanie wieku emerytalnego to nie #!$%@? im też 65 tylko nam 60. Ale lepiej pluć na siebie nawzajem, w koncu jesteśmy polakami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@MglawicaKraba: Nie ma to jak wrzucić wyjątek od reguły i na jego podstawie budować narrację. Chuk że cała lewica i wszystkie feministki z innych ugrupowań w sejmie w 100% głosowali za poborem. Liczy się opinia jeden aktywistki. Dzień bez wciskania ułomnej propagandy przez @MglawicaKraba to dzień stracony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Pabick: bardziej szkodzisz mężczyznom niż ci się wydaje - antagonizujesz połowę populacji która mogłaby poprzeć protesty ¯\_(ツ)_/¯ no ale twój wybór, miłego kręcenia wora
  • Odpowiedz
Chuk że cała lewica i wszystkie feministki z innych ugrupowań w sejmie w 100% głosowali za poborem

@CheSlaw: No, #!$%@? z tym, bo tu nie jest mowa o "feministkach w rządzie", a feministkach ogółem. Decyzje rządowych pajaców pod gmachem sejmu nijak mają się do opinii innych polaków - jakby mnie ktoś próbował na siłę wrzucać do grupy " praktycznie wszyscy mężczyźni są za, bo w sejmie większość mężczyzn było za" to
  • Odpowiedz
Nie ma to jak wrzucić wyjątek od reguły i na jego podstawie budować narrację.

@CheSlaw Ale to nie ja wspomniałem Maję Staśko

Chuk

Matko boska...

że cała lewica i wszystkie feministki z innych ugrupowań w sejmie w 100% głosowali za poborem.

Nie to co konfa, ktora w obliczu zamachu na wolność (o której ciągle ona gada) 50% głosowała tak jak lewica i feministki, a połowa bohatersko skuliła po sobie uszy I wstrzymala
  • Odpowiedz
@Pabick:Nie lubię tej retoryki. Ogólnie to faceci z pierwszego obrazka powinni brać przykład a tego nie robią. Tu nie ma co winić feministek, no poza tymi jak żukowska która otwarcie popiera legalne niewolnictwo.
  • Odpowiedz
@Czolo123456: Takie zarzuty mężczyznom można stawiać w przypadku gdyby np. lewicowa partia była za tym bym służba była dobrowolna i mimo organizowania protestów żaden by nie przyszedł.
Bez jakieś partyjnej organizacji, nie ma szans na wielkie manifestacje.
Tak samo gdyby lewica nie trąbiła o aborcji, to żadna kobieta by nie wyszła na ulice.
  • Odpowiedz
a jest za obowiązkową służbą wojskową dla kobiet?


@lexico: @Pabick: Ale wy w końcu nie chcecie obowiązkowej służby wojskowej czy jednak wam nie przeszkadza tak bardzo pod warunkiem, że taki obowiązek będą miały także kobiety, bo jak mają mieć przesrane to wszyscy? Bo to aż bije z waszych wpisów, wystarczy zresztą odwiedzić sobie hity na głównej z ostatnich dwóch tygodni. Bo jeżeli tak to powodzenia, co @Wera94: podsumowała idealnie.
  • Odpowiedz
@Biackciss: ja jestem za przeszkoleniem, a nie obowiązkową służbą wojskową.

Każdy powinien być przeszkolony, kobiety również.

wziąć przykład z tych paskudnych feministek, które są teraz z wami w pokoju


Dziękuję postoję, nie chcę być kojarzony z feministkami.
One nigdy nic dobrego nie wniosły i nic nie osiągnęły.
  • Odpowiedz
czy jednak wam nie przeszkadza tak bardzo pod warunkiem, że taki obowiązek będą miały także kobiety, bo jak mają mieć przesrane to wszyscy?


@Biackciss: tak, a o co chodzi? Toć to typowe myślenie p0laka, ważniejsze od tego żeby mi było lepiej jest by somsiad maił gorzej.
  • Odpowiedz